Vladivostok – Riga 3:0 (kon.) | Chabarovsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Novokuzněck – HC Slovan 1:3 (kon.)
Novosibirsk – Lev 5:3 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 4:3 (kon.) | Ufa – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
N.Novgorod – Čerepovec 0:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Mytišči 3:2 (kon.) | Kazaň – Jaroslavl 2:0 (kon.)
Viťaz – Petrohrad 2:3 (1:2 po s.n.)
Amur Chabarovsk
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
Neděle 29.09.2013, 08:00 • Platinum Aréna, Chabarovsk (kapacita 7100 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou! (10:23:48)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Střely na branku: 31:32
    Trestné minuty: 10:26
    Vyhraná vhazování: 22:32
    Přesilové hry: 1/6-0/3

Nejvíce střel: Vladimir Loginov, Jan Muršak, Alexander Junkov a Jakub Petružálek 4 – Sergej Širokov 7
    Nejvíce času na ledě: Vladimir Loginov 24:09 – Georgij Mišarin 27:53

Branky a nahrávky: 12. Reese (Loginov, Krjukov) – 12. Prochorkin (Grigorenko), 39. Filppula (Širokov, Zubov), 48. Děnisov (Reid, Saprykin). Po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1. Rozhodčí: Gusev, Nalivajko – Nazarov, Putilin. Diváci: 7100 (vyprodáno).

Dnešní pro nás české fanoušky hodně brzké utkání mezi Chabarovskem a CSKA Moskva končí vítězstvím moskevského celku v poměru 3:1. Do vedení šli ale ve 12. minutě domácí, když se v přesilové hře prosadil obránce Dylan Reese.

Netrvalo ovšem dlouho, přesně 29 vteřin, a bylo srovnáno, když se prosadil Nikolaj Prochorkin. Druhá třetina byla hodně dlouho skoupá na jakékoliv šance, až se ve 39. minutě po krásné akci druhé lajny CSKA trefil finský útočník Ilari Filppula.

Ve třetí třetině navíc po další úchvatné akci přidal další branku kapitán CSKA Denis Děnisov, který tak uzavřel skóre dnešního zápasu, další branky už totiž nepadly.

CSKA tak bere velmi důležité tři body a pomalu tak stoupá tabulkou Západní konference vzhůru, Amur zůstane přibit na chvostu Východní konference.

59:55
    Petružálek nabil Junkovovi, který pouze trefil obětavého Brandona Reida, který skočil proti puku.

59:41
    V rohu kluziště se toho ale moc nestane, čas hodně rychle plyne.

59:22
    Domácí hrají bez brankáře, tedy 5 na 4!

59:10
    Gončarov je dnes hodně nabitý energií, už jednou dnes odseděl osobní desetiminutový trest, nyní opět míří na trestnou lavici, hrát se tak bude 4 na 4.

59:07
    Domácí získali kotouč a rychle jej poslali ke Staňově brance.

58:55
    Oddechový čas pro Chabarovsk.

58:55
    Hostům bude stačit držet kotouč v útočném pásmu, aby ani nedali příležitost svým soupeřům ohrozit Rastislava Staňu.

58:31
    Tak to je velká potíž pro domácí Amur! Na trestnou lavici totiž míří Dmitrij Lugin, za minut a půl, navíc oslabeni o jednoho muže, to už domácí nemohou zvládnout vyrovnat!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty, domácí jej začínají s pukem ve středním pásmu.

57:30
    Domácí si ale vytváří tlak v útočném pásmu.

56:49
    Obrovská šance domácích! Staňa s problémy vyrazil střelu Junkova, puk se odrazil k volnému Orlovovi, který ale netrefil poloprázdnou branku!

56:15
    V posledních vteřinách hry mají puk na svých hokejkách hráči CSKA, kteří se snaží ušetřit co nejvíce času, do konce už nezbývají ani čtyři minuty!

55:52
    Järvinen nyní vůbec nevěděl, kde je puk, ten nakonec proskotačil za jeho branku.

55:03
    Ofsajd domácích.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 12. Reese (Loginov, Krjukov) – 12. Prochorkin (Grigorenko), 39. Filppula (Širokov, Zubov), 48. Děnisov (Reid, Saprykin)

Amur Chabarovsk: Järvinen (Jerjomin) – Reese, Bilalov, Sedunov, Loginov, Ježov, Bykov, Těrjajev – Muršak, Petružálek, Krjukov – Korotkov, Junkov, Orlov – Tarasov, Lugin, Litovčenko – Fisenko, Stěpanov, Smurov
    CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) – Pervyšin, Mišarin, Děnisov, Gončarov, Naumenkov, Gimajev, Kurbatov – Žarkov, Grigorenko, Prochorkin – Filppula, Zubov, Širokov – Ljubimov, Reid, Saprykin – Pereskokov, Fefelov, Zainullin – Kamajev

Rozhodčí: Gusev, Nalivajko – Nazarov, Putilin

Diváci: 7100 (vyprodáno)