Hr. Králové – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
BK Havlíčkův Brod
Neděle 29.09.2013, 12:00Liga juniorů

Poslední třetina už vyzněla jednoznačně pro domácí, kteří tak proti dvanáctce hokejistů Havlíčkova Brodu nakonec vyhráli o čtyři góly. Pro favorizovaný Hradec to nebyl snadný zápas, Rebelové šli do vedení jako první, ale postupem času se domácí útočná síla i fyzická převaha začaly naplno projevovat.

Ode mě je to z malé haly hradeckého stadionu vše, příjemný zbytek hokejové neděle. (14:09:04)

60:00

59:30
    Zatím Rebelové snadno vyhazují puky až k Veselému.

58:52
    Čeněk Novák však prožije hektickou poslední minutu. Václav Motl (HBR) – 2 minuty za podražení.

58:47
    Ještě mohli skórovat Tvrdík s Hlavatým a Jebavým, ale jejich brejk sedmou radostí neskončil.

58:16
    Trma-vrma u hradecké střídačky už ani žádné emoce nevyvovala, hokejisté chtějí zápas dohrát.

56:35
    Hradec právě vstřelil branku!
    Nakonec se i hradecká devítka dočkala, domácí tahoun si gól více než zasloužil. LUKÁŠ NEDVÍDEK přijal v mezikruží přesnou přihrávku od Michala Procházky a pak zamířil po ledě k druhé tyči – 6:2. Asistence: Michal Procházka, Jan Kulhánek.

56:03
    Hradecký bek Daniel Souček se na druhé straně stačil vrátit a tělem povedeně zablokovat Semráda.

55:41
    Po delší době se puk dostal do pásma hostů, Nedvídek se pokoušel dostat dlouhou kličkou kolem svého protivníka. To se mu ale nepovedlo.

55:15
    Hraje se už oboustranně bez nervů, domácí trochu nechávají svého soupeře útočit.

53:51
    A ještě jeden kotouč z hokejek Východočechů, který jde přes všechny čáry.

53:14
    Domácí hrají v plném počtu, teď se dopustili zakázaného uvolnění. Nezdá se ale, že by se mělo na bodovém rozdělení něco změnit.

52:38
    Stále platí, že hradečtí hokejisté obětavě vypomáhají svému brankáři.

52:15
    Když už se Martin Hynek ke střele dostal, hokejka bránícího Hradečáka ji zblokovala.

51:23
    Domácí zatím drží soupeře na uzdě.

50:45
    Podražení Martina Matějčka (HKR) znamená, že Královští lvi se budou muset bránit v oslabení.

49:54
    Krásný vingl domácího kapitána a Hradec už má vítězství na dosah ruky! PAVEL HLAVATÝ se s tím po přejezdu modré čáry nepáral, jen napřáhl, a trefil se přesně do druhého růžku – 5:2! Asistence: Dominik Rejl.

49:24
    Průnik Daniela Šepse po pravé straně skončil zákrokem Nováka, jenž puk vyrazil do mezírky mezi plexisklem a ochrannou sítí.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 13. Žemlička, 15. Procházka (Nedvídek), 25. Žemlička (Procházka), 47. Suk (Žemlička), 50. Hlavatý (Rejl), 57. Nedvídek (Procházka, Kulhánek) – 9. Kittler (Kozlík), 27. Ludvík (Křesťan, Brebera)

Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Petr) – Bezděk, Suk, Souček, Rejl, Matějček, Novotný, Kulhánek – Procházka, Nedvídek, Žemlička – Šeps, Kastner, Wolf – Jebavý, Hlavatý "C", Ouzký – Tvrdík, Matouš. Trenér: Petr Luštinec.
    BK Havlíčkův Brod: Novák – Křesťan, Motl, Pecen, Ludvík, Hlídek, Hynek, Kozlík, Kittler, Brebera, Krajhanzl, Semrád, Skotar. Trenér: Karel Dvořák.

Rozhodčí: Třasák – Barvíř, Blümel.