Neděle 29.09.2013, 18:00Přípravné zápasy

60:00
    Konec zápasu. (19:57:01)

59:51
    Asi poslední šanci na vyrovnání maří postavení mimo hru, které navíc bylo posouzeno jako úmyslné.

59:25
    Luděk Vích si nyní nepovedenou přihrávkou málem vstřelil vlastní gól, Chrudimi se nedaří usadit v útočné třetině.

58:48
    Prudká rozehrávka od vlastí prázdné branky znamená zakázané uvolnění. Chalupa i přesto zůstane na střídačce, vhazovat se tak bude před odkrytou klecí.

58:31
    Šance Chrudimi roste, na trestnou lavici totiž míří Aleš Pazdera (NAC). Nyní to bude šest proti čtyřem.

58:24
    Chalupa zůstane na střídačce, domácí to zkusí v šesti!

58:24
    Přichází icing Náchoda, po kterém bude následovat time out Chrudimi.

58:03
    Chrudimští se sami nepřesnou rozehrávkou vyhánějí z útočného pásma.

57:31
    Náchodští zatím brání velmi přesvědčivě a soupeře nepouští do žádné příležitosti.

56:29
    Náchod si vybírá oddechový čas!

56:18
    Domácím v tuto chvíli utíká čas mnohem rychleji..

55:17

54:15
    Formánkova rána se od zadního mantinelu odrazila na hokejky hostujících hráčů, ti posílají kotouč až k Chalupovi.

53:48
    Chrudimi však nevyšla rozehrávka, při vlastní početní výhodě se tak domácí dopustili zakázaného uvolnění.

53:17
    Domácí mají příležitost znovu srovnat z přesilové hry. Aleš Pazdera (NAC) se totiž provinil hrou vysokou holí.

52:40
    Náchod právě vstřelil branku!
    Necelých osm minut před koncem zde máme zvrat v zápase! Hosté si berou nazpět vedení z první třetiny, ve skrumáži na brankovišti se totiž nejlépe zorientoval JIŘÍ RAIL a bekhendem uklidil kotouč pod víko – 2:3! Asistence: Vít Hradecký a Jiří Hendrich.

51:41
    Kotouč se po několika odrazech dostal až na modrou čáru, kde ho do výstroje Navrátila poslal Zdeněk Formánek.

51:03
    Náchodští se trochu zamotali na modré čáře, nakonec je jejich akce ukončena pro ofsajd.

50:00
    Přesně v polovině třetí třetiny měl velkou šanci chrudimský Radek Slavík, z pravé strany ale orazítkoval tyč Navrátilovy branky!

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 24. Urban (Budínský), 35. Formánek (Polák O.) – 11. Šejnoha (Pazdera), 13. Kosík (Hradecký), 53. Rail (Hradecký, Hendrich)

HC Chrudim: Chalupa (Ament) – Švadlenka, Vích, Polák, Formánek, Dobiáš, Turčáni, Dvořák, Cvrček, Budínský, Seidler, Ondráček, Langr, Urban, Zrůst, Brychta, Slavík, Holub
    HC Náchod: Luňák (32. Navrátil) – Horčička, Hendrich, Kosík, Pazdera, Špetla, Zeman, Leeder, Petr, Hradecký, Rail, Škoda, Verner, Šejnoha

Rozhodčí: Hájek – Budínský, Teplý