Slavia – Plzeň 3:0 (kon.) | Slovácko – Pardubice 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Frýdek-Místek 4:1 (kon.)
SK Slavia Praha
3:0 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 26.10.2013, 11:00 • Xaverov Horní Počernice • Celostátní liga staršího dorostu

83
    Ze hry odchází plzeňský Jurij Medveděv a nahrazuje ho Lukáš Provod.

77
    Ze hry odchází střelec druhé branky Jiří Sodoma, kterého nahrazuje Zelimkhan Vitarigov.

74
    Domácí ještě střídají, ze hry odešel Jan Prosek a nahrazuje ho Marek Brož.

74
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají již třetí branku, autorem je SEBASTIAN ZDICHYNEC, který po zatáhnutí míče Sodomou měl již lehký úkon.

70
    Plzeňští střídají, ze hry odchází Ondřej Ruml a nahrazuje ho Nino Jakirovič.

68
    Ze hry odešel slávista Lukáš Rejka a nahrazuje ho Jan Möglich.

62
    Další střídání na straně hostí, hru opustil Daniel Sýs a nahradí ho Adam Král.

61
    Zmatky ve vápně přinášejí domácím navýšení vedení. Branku do sítě dopravil reprezentant JIŘÍ SODOMA.

60
    Domácí střídají, ze hry odešel Tomáš Valenta, kterého nahradil Sebastian Zdichynec.

53
    Hosté podruhé střídají, ze hřiště odešel Tomáš Glazer a přichází Marek Šíša.

46
    Velmi úspěšný vstup do druhého poločasu pro sešívané, když se LUKÁŠ BATKA trefuje hlavičkou o tyč po centru Valenty.

46
    Střídání na obou stranách. Na straně Slavie odešel Oskar Fotr, kterého nahradil Lukáš Batka a na straně hostí do druhého poločasu nepřišel Václav Kule, kterého nahradil Jiří Piroch.