HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Kladno – Vítkovice 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 2:1 (kon.)
Jihlava – Zlín 0:4 (kon.) | Vsetín – Pardubice 4:3 (kon.) | Písek – Letňany 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – HC Litvínov 7:0 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:1 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 9:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 0:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 3:5 (kon.)
HC Motor České Budějovice
3:5 (0:2, 2:1, 1:-2)
HC Kometa Brno
Pátek 07.03.2014, 18:00 • Budvar aréna • Extraliga staršího dorostu

Viděli jsme utkání, ve kterém Kometa Brno dokázala porazit České Budějovice. Jihočeši si tak stále poslední příčku v tabulce. Hezký večer! (20:04:32)

60:00

53:41
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa rychle navyšuje svůj náskok a dostává se do dvou brankového vedení. JAN DUFEK svým druhým gólem a zároveň svým čtvrtým bodem v utkání posílá Brno do trháku. Asisence: Filip Dvořák.

52:16
    Janek Křikava (CEM) – 2 minuty – hákování – 4/5.

45:26
    Kometa se potřetí v dnešním zápase dostává do vedení. JAN DUFEK se ve středu hřiště ujal kotouče. Objel oba českobudějovické obránce a střelou beckhandem našel malou mezírku betony brankáře Kváči. Asistence: Filip Dvořák, Patrik Štancl.

40:01

42:10
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budějovičtí vyrovnávají! Vyrovnání Českým Budějovicím zařídil ONDŘEJ ŠULEK. Bez asistence.

Druhá třetina už je minulostí. Během tří minut jsme viděli tři branky. Spokojeněnší do kabin odchází brněnská Kometa.

40:00

39:47
    Luboš Horký (KOM) – 2 minuty – hrubost – 5/4.

32:41
    Rozhodčí teď neuznal domácím branku, protože byla dosžena nohou.

25:00
    Uběhla přesně minuta a Brno už se znovu dostává do vedení. LUBOŠ HORKÝ vyslal na Kváču kotouč, který skončil až v brance. Luboš Horký si připisuje druhý zásah v dnešním utkání. Asistence: Jan Dufek.

24:00
    České Budějovice rychle srovnávají vývoj zápasu. Po hrubé chybě hostujícího golmana vyrovnává DAVID MATĚJKA. Asistence: Jan Farka, Daniel Klinecký.

21:45
    Po hrubé chybě jednoho z brněnských obránců přichází snížení. V mezikruží se ujal puku ERIK BAHULA a snižuje náskok Komety. Bez asistence.

20:19
    Ofsajd Českých Budějovic.

20:07
    Přihrávka rukou.

20:01

Máme za sebou první dějství a na časomíře svítí skóre 0:2 v neprospěch domácího týmu.

20:00

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 22. Bahula, 24. Matějka (Farka, Klinecký), 43. Šulek – 10. Dymáček (Garčic, Štancl), 19. Horký (Dufek), 25. Horký (Dufek), 46. Dufek (Dvořák, Štancl), 54. Dufek (Dvořák)

HC Motor České Budějovice: Kváča (Kadlec) – Farka, Vavřík, Benda, Klinecký, Kachyňa, Intěra, Křikava – Brož, Fencl, Vráblík, Samohejl, Schwarz, Doktor, Šulek, Kubeš, Bahula, Šafář, Bárta, Panáček, Matějka
    HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Štancl, Sedláček, Marcello, Švejda, Kratochvíl, Šnajnar, Kubeš – Nobel, Dvořák, Denk, Biolek, Horký, Dymáček. Garčic, Dufek, Hroudný, Havlát

Rozhodčí: Slavík – Mertl, Brůha