HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Kladno – Vítkovice 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 2:1 (kon.)
Jihlava – Zlín 0:4 (kon.) | Vsetín – Pardubice 4:3 (kon.) | Písek – Letňany 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – HC Litvínov 7:0 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:1 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 9:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 0:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 3:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Berani Zlín
Pátek 07.03.2014, 16:15Extraliga staršího dorostu

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký večer. (18:24:53)

Zlín dokázal ve třetí třetině vstřelit tři branky a po celkovém vítězství 4:0 si z Jihlavy odváží tři body. Jihlava dnes nepodala vůbec dobrý výkon.

60:00

59:20
    Váňa nedokázal udržet kotouč v útočném pásmu. Jihlava se osvobozuje.

59:01
    Ještě jedno vyloučení. Dörrer je vyloučen na 2 minuty za podražení a Zlín si tak zahraje přesilovou hru.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání.

58:15
    Ovšem Zlín chce udržet čisté konto Linga a velmi dobře brání.

58:00
    Jihlava se snaží přidat alespoň čestný úspěch a tlačí se do útoku.

57:12
    Zlín se následně dopouští zakázaného uvolnění.

57:00
    Z levého kruhu se dostal do zakončení Dupljaku, ale Ling dokázal jeho střelu vyrazit.

55:35
    Jihlava se snaží zklidnit hru, ale proti dnes velmi dobře hrajícímu Zlínu se jí to vůbec nedaří.

54:11
    Zlín ve své aktivitě nadále pokračuje. Jihlava se osvobozuje zakázaným uvolněním.

52:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín je ve třetí třetině na koni a přidává další branku. Z nepřehledné situace před brankou vytěžil nejvíce VÁCLAV REZEK, který se dostal ke kotouči a uklidil ho k pravé tyči. Asistence: Štěpán Fryšara.

50:30
    Z pravého kruhu to zkusil na druhé straně Peschout, ale jeho střela byla sražena mimo branku.

49:36
    Do velmi dobré pozice pro střelu se dostal Gago, který z levého kruhu nikým neatakovaný poslal kotouč nad branku.

48:40
    Od modré čáry vystřelil Mandát, ale jeho pokus si Ling s přehledem pohlídal.

48:21
    Jihlavě oddechový čas nepomohl, když se hosté stále drží v útočném pásmu.

47:18
    Oddechový čas pro domácí.

47:18
    Po rychlé kombinaci však hosté přidávají třetí branku. Gago našel zpoza branky nikým nehlídaného PAVLA BUMBÁLA, který střelou mezi nohy Brože uspěl. Asistence: Michal Gago.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 25. Gago (Pavlůsek), 45. Werbik, 48. Bumbál (Gago), 53. Rezek (Fryšara)

HC Dukla Jihlava: Brož (Vacek) – Kochánek, Klofáč, Dörrer, Pospíchal, Mandát, Pražák – Ondráček, Dvořák, Zayml – Kolouch, Peschout, Nováček – Hubert, Hoskovec, Dupljaku
    Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Procházka, Gazda, Řezníček, Kosorin, Schmied, Váňa, Gabrhelík, Hradila – Rezek, Fryšara, Kotek – Gago, Pavlůsek, Bumbál – Valášek, Werbik, Peška – Stiksa, Kuncek, Kolařík

Rozhodčí: Klouda – Kuřítko, Lainka