HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Kladno – Vítkovice 4:6 (kon.) | Sparta – Liberec 2:1 (kon.)
Jihlava – Zlín 0:4 (kon.) | Vsetín – Pardubice 4:3 (kon.) | Písek – Letňany 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – HC Litvínov 7:0 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:1 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 9:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 0:1 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 3:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 07.03.2014, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu

Z utkání tedy berou dva body za vítězství v prodloužení Karlovy Vary. Boleslav byla soupeři vedoucímu tabulku mimo první třetinu vyrovnaným mančaftem a zaslouženě tak bere z předposledního utkání v letošní sezóně alespoň bod. S tímto se s Vámi pro dnešek z mladoboleslavské ŠKOENERGO arény loučím a přeji pěkný páteční večer. (20:04:30)

60:20
    Karlova Vary právě vstřelily branku! Hosté vyhráli vhazování a hnali se dopředu. Rulík nahrál Krlišovi, který se s kotoučem vydal do útočného pásma. Tam jej předal MARTINU OSMÍKOVI, který rychle ukončuje prodloužení.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli opět velmi vyrovnaný hokej. Ani jedno mužstvo si nebylo schopno vypracovat brankovou příležitost, a tak nás čeká pětiminutové prodloužení, které se tradičně hraje ve čtyrech.

60:00

59:22
    Poslední vteřiny základní hrací doby se hrají v obranném území hostů. Ale na nějakou větší šanci to nevypadá....

58:01
    A máme tu poslední dvě minuty utkání. Vše zatím směřuje k prodloužení.

56:55
    Do dobré příležitosti se teď mohl dostat Vaníček. Ke smůle domácích byl ale Binias proti.

56:26
    Hauzrovu střelu z pod modré chytá Pechek do lapačky.

55:06
    A iniciativa jde opět na hole karlovarských hráčů.

54:38
    V závěru utkání to vypadá na to, že Bruslaři mají více síly.

54:15
    Průšek teď elegantně obral o puk ve středním pásmu Osmíka, a ještě ho o sebe nechal zakopnout.

52:49
    Sedmík objel Frčekovu branku a nahrál Maškovi. Jeho střelu ale fotbalově odkopnul bruslí Rulík.

52:47

51:17
    Krliš se vydal do brejku. Pechek mu ale jeho pokus chytil. Domácí mohou poděkovat svému brankáři za to, že je Krliš nepotupil ve vlastním oslabení.