HC Plzeň – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Liberec – Olomouc 4:3 (2:0 po s.n.) | Zlín – Vítkovice 4:3 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 1:0 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 0:2, 3:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 07.03.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Já vám děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek dne a u hokeje zase někdy na počtenou. (19:15:11)

Viděli jsme skvělou třetí třetinu. Zlínu se podařilo otočit skóre zápasu až poslední dvě minuty před koncem třetiny. Díky tomu Ševci stále živí naději na postup do play off. Vše rozhodne poslední extraligové kolo. Je se na co těšit.

60:00

59:51
    Urbanec si jde dvě minuty za nedovolené bránění. Pouhých devět sekund do konce třetiny.

59:42
    Puk se až u brány hostí.

59:35
    Oddechový čas pro domácí. Ještě to budou nervózní závěr.

59:35
    Domácí puk zašlápli za bránou. Bude se vhazovat po pravici Martina Svobody.

59:06
    Hosté vyráží do útoku. Svoboda je venku z brány!

58:49
    Oddechový čas pro hosty. Vhazuje se před bránou Reného Svobody.

57:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic domácí udeřili! Puk se motal pod nohama hráčů před brankou Reného Svobody, poté se ho zmocnil DAVID JURÍK, poslal ho na Svobodu a nějak se mu ho podařilo procedit přes výstroj gólmana až do sítě. Obrovská radost na straně Zlína. Asistence: Pavel Sedláček

57:38
    Puk opět směřuje do zlínské obranné třetiny.

56:50
    Zlínským se nedaří najít cestička přes dobře postavenou obranu Vítkovic do útočného pásma.

55:43
    Střela od mantinelu vypadla domácímu Svobodovi z výstroje, ale rozhodčí ještě předtím přerušil hru.

55:37
    Příliš prudká přihrávka domácího obránce směřuje až na zakázané uvolnění.

55:05
    Hosté jsou v plném počtu. Ve stejném čase ještě od modré pálil domácí Buchta.

54:43
    Kotouč letí až za bránu Martina Svobody.

54:24
    Vítkovičtí jsou ve čtyřech. Navíc jeden z hráčů zahrál vysokou holí, takže sudí přerušují hru.

53:50
    Hostům se podařilo už podruhé vyhodit puk až k brance Zlína.

53:02
    Zlín bude hrát přesilovku 5 na 3! Na trestnou odchází Slováček za vysokou hůl. Velká šance pro domácí.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 11. Vyoral (Sedláček), 42. Buchta (Jurík), 43. Sedláček (Matula, Urabanec), 58. Jurík (Sedláček) – 25. Ollender (Štencel), 38. Ollender (Sysala), 43. Štencel (Sysala)

Berani Zlín: Svoboda (Haloda) – Stuchlík, Macharáček, Zbořil, Kobylík, Buchta, Talán, Urbanec, Kužílek – Hlaváč, Dalajka, Gremlica, Š. Kratochvíl, Zaremba, Vyoral, Jurík, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš, Sedláček
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Horvath) – Hawlík, Demel, Jonáš, Puzič, Charvát, Černín, Štencel – Ballner, Holý, Blahuta, Kuťák, Ollender, Rimmel, Slováček, Sysala, Škutchan, Gelnar

Rozhodčí: Fiedler – Adamec, Poruba