Boston – Washington 3:0 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 1:3 (kon.) | Tampa – Buffalo 1:3 (kon.)
Chicago – Columbus 6:1 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:3 (po pr.)
Dallas – Vancouver 6:1 (kon.) | Arizona – Montreal 5:2 (kon.) | Edmonton – NY Islanders 3:2 (po pr.)
San Jose – Pittsburgh 5:3 (kon.)
San Jose Sharks
5:3 (0:2, 1:0, 4:1)
Pittsburgh Penguins
Pátek 07.03.2014, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:16:19)

Dnešní utkání sledovalo 17 562 diváků.

1. Joe THORNTON (SJS) 1+1
    2. Brent BURNS (SJS) 2+0
    3. Olli MAATTA (PIT) 2+0

Československá stopa v utkání:
    Do utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

San Jose Sharks: 47

Pittsburgh Penguins: 22

3. třetina:

San Jose Sharks: 16

Pittsburgh Penguins: 4

Je dobojováno! Diváci děkují svému týmu, ovšem dnes si pochvalu za parádní výkon zaslouží i právě odcházející hokejisté Pittsburghu! Až na druhou třetinu, bez jejího závěru, kdy se hrál docela nudný hokej, jsme sledovali fantastickou hokejovou podívanou, z níž odchází vítězně domácí, kteří ve třetí třetině čtyřmi brankami Marleaua, Burnse, jež se trefil dvakrát a Joe Thorntona ze 46., 48., 47., 55. a 60. minuty, definitivně zlomili odpor svého soupeře a rozhodli o svém vítězství. Za hosty se ve třetí části prosadil ve 46. minutě Maatta, který se tak, stejně jako domácí Burns, prosadil v zápase podruhé.

60:00

59:57
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, do prázdné branky se trefuje z pravé strany BRENT BURNS a definitivně tak pojistl dva body pro San Jose z dnešního skvělého zápasu. Asistence: Joe Pavelski a Marc-Edouard Vlasic.