Winnipeg – Ottawa 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Carolina 5:4 (kon.)
Washington – Arizona 3:2 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Nashville – Columbus 0:1 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
NY Rangers – Detroit 3:0 (kon.) | Florida – Boston 2:5 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Arizona Coyotes
Neděle 09.03.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Tohle je z mé strany vše. Já Vám děkuji za pozornost a přeji pohodovou neděli. (03:43:38)

3. Brandon MacMillan (PHX) 1+0

Tak to je neuvěřitelné. Během pěti minut dokázali hráči Washingtonu Capitals otočit skóre utkání z 0:2 na 3:2 a zaslouženě berou maximální počet bodů z tohoto utkání.
    Hosté bohužel odchází zklamání do kabin, jelikož ztratili téměř vyhrané utkání.

60:00

59:50
    Postavení mimo hru na straně Phoenixu.

59:45
    Domácí vyhazují!

59:35
    Domácí vyhazují na icing. Ještě je čeká nekonečně dlouhých pětadvacet sekund.

59:23
    O kotouč se bojuje v rohu obranné třetiny Capitals.

59:01
    Hosté se šesti hráči v poli. Smith na střídačce!

58:50
    Washington stále v útočném pásmu.

58:33
    Ovečkin tvrdě vypálil přes obránce, ale Smith si jeho střelu našel a ukryl ji do výstroje. Vhazovat se bude po jeho levici.

58:00
    Green se vydal na výlet a poradil si s dvěma obránci. V rozhodující fázi byl na hranici nedovoleného zákroku sražen k zemi. Hra pokračuje.

57:20
    Třetí útočná formace Washingtonu odvádí v útočné třetině skvělou práci a šetří cenné sekundy.

57:00
    Ward se tlačil před Smitha, ale dva obránci jej odtlačili za branku.

56:25
    Ribeiro teď zahrozil, ale Halák si bližší tyčku velmi dobře pohlídal.

55:43
    Domácí teď velmi dobře brání a nepouští svého soupeře do žádných šancí.

54:47
    Washington právě vstřelil branku!
    Verizon Center na nohou! Obrat dokonán! Po tlaku před brankou se kotouč odrazil na hůl TROY BROUWERA, který pouze usměrnil kotouč do odkryté klece – 3:2! Asistence: Nicklas Bäckström, John Carlson.

Marek Indruch

Branky a nahrávky: 50. Alzner (Fehr, Beagle), 51. Laich (Chimera), 55. Brouwer (Bäckström, Carlson) – 19. MacMillan (Yandle, Vermette), 24. Vrbata (Stone, Yandle)

Washington Capitals: Halák (Holtby) – Carlson, Alzner, Green, Orlov, Carrick, Hillen – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Brouwer, Wellman, Penner – Ward, Fehr, Chimera – Wilson, Beagle, Brown
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Stone, Summers – Boedker, Vermette, Korpikoski – Doan, Ribeiro, McMillan – Vrbata, Chipchura, Erat – Moss, Halpern, Klinkhammer

Rozhodčí: Peel, Hebert – Murphy, Nowak