Magnitogorsk – Vladivostok 5:3 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – N.Novgorod 0:1 (kon.)
Kazaň – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
Salavat Julajev Ufa
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 09.03.2014, 12:00 • Ice Palace Salavat Julaev • Play-off KHL

Díky za pozornost a mějte pěkný nedělní den. (14:19:43)

Stav série:

Salavat Julajev Ufa – Torpedo Nižnij Novgorod 0:2.

Dnešní utkání sledovalo 5980 diváků.

Střely na bránu celkem: 34:18.

Už se nic nestane. Novgorod udržel hubené vedení a i podruhé dokázal vyloupit led Salavatu Ufa. Velkou zásluhu na výhře má gólman Kasutin, který vychytal čisté konto a s pomocí obrany vyřešil spousty ošemetných situací. Hosté hráli úsporně, čekali na chyby a jedinou dokázali využít. Prosadil se Kolanos, jehož trefa rozhodla o druhé výhře v sérii. Včera 3:1, dnes 1:0.

60:00

59:36
    Je jasné, že Vasilevski zůstane na střídačce, domácí hrají v šesti.

59:28
    Záborského střela nadělala Kasutinovi problémy, kotouč poskakoval před bránou, ale zachytil ho nejlepší hráč zápasu, který drží svůj tým nad vodou. Je zde přerušení a oddechový čas pro Salavat.

59:16
    Už se hraje poslední minuta a Ufa dělá co může, aby se dostala do šance Zkouší to v šesti.

58:28
    Nejde to, Vasilevski nemůže opustit bránu. Novgorod perfektně brání střední pásmo.

58:00
    Už se hrají poslední dvě minuty zápasu, Valentěnko vyhodil znovu tak, aby se nemusela přerušit hra.

57:06
    Nahození Sčitova bylo špatně a hlavně přišlo pozdě. Odpískán ofsajd.

56:58
    Už se hrají poslední tři minuty, kotouč daleko od brány, kterou háji Kasutin.

56:16
    Hraje se stále hodně daleko od Kasutinovy klece, Ufa si nemůže vytvořit soustavnější tlak. Duel se kouskuje a soupeř to dělá dobře, nepustí soka do tempa.

55:47
    Střelu Galuzina kontroluje Vasilevskiho, před jehož bránou se bude vhazovat.

54:37
    Sopelovo nahození před bránu končí mimo ohrožení Kasutina. Poté se Torpedo znovu osvobodilo.

53:39
    Hosty je třeba pochválit za maximální přístup v obraně, hrají spolu s Kasutinem nesmírně obětavě.

53:07
    Čas se však stále krátí, Ufa prohrává stále 0:1 a čeká na nějaké vysvobození. Šancí měl v celém průběhu mnoho, ale v této části už možná není tolik sil na nějaký větší nápor.

52:49
    A zase nic, Salavat nahodil do pásma a Galuzin vyhazuje přes všechny čáry. Naprosto v klidu a žádný zbytečný kiks v obraně.