H. Benešov – Rožnov p. R. B 4:6 (kon.) | Olympik – Žižkov Praha 5:4 (kon.) | Moravská Třebová – Litomyšl 3:1 (kon.)
Světlá nS – Chotěboř 4:3 (1:0 po s.n.) | Skuteč – Lanškroun 8:9 (kon.) | Polička – Hlinsko 6:1 (kon.)
Louny – Bohemians 6:4 (kon.) | Studénka – Rožnov p. R. 7:2 (kon.)
HC Studénka
7:2 (4:0, 2:1, 1:1)
HC Rožnov pod Radhoštěm
Neděle 09.03.2014, 18:10 • SAK aréna Studénka • Krajská liga: Moravskoslezský kraj

Ze Studénky je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek neděle. Na shledanou. (20:42:36)

V semifinále play-off II, které je na programu ve středu 12.3.2014 se utká Studénka v prvním zápase s týmem HC RT TORAX Bohumín. Utkání startuje v 18:10 hodin. Druhou semifinálovou dvojici tvoří týmy HC Kopřivnice a HC Rožnov p. R. "B".

Skončilo rozhodující třetí čtvrtfinálový zápas play-off II mezi Studénkou a Rožnovem p. R. "A". Výsledek je jednoznačný, domácí vítězí zaslouženě. Rozhodnuto bylo po první periodě, ve které Studénka vedla o čtyři branky.

STATISTIKY ZÁPASU:
    Vyloučení: 12:14 navíc Štubňa (Studénka) 10 minut – Martyčák T. 10 minut a do konce utkání, Babiš 10 minut a do konce utkání (oba Rožnov). Využití: 2:1 Střely na branku: 47:30 Buly: 43:37

60:00

59:45
    Rožnov právě vstřelil branku!
    Druhou branku hostí a závěrečný účet tohoto zápasu uzavírá TOMÁŠ HOLÝ. Bez asistence.

53:04
    Studénka právě vstřelila branku!
    Sedmou trefu Studénky přidává JAN SOCHOREK a zaznamenává hattrick v utkání! Asistence: Václav Martinčík.

40:01

40:00

39:52
    8 sekund před druhou sirénou se dočkali i hosté. První branku Rožnova vstřelil TOMÁŠ MARTYČÁK. Asistence: Filip Vyvíjal.

38:23
    Další trefa a je to už 6:0! Autorem branky je JAN SOCHOREK. Asistence: David Pauliak.

33:50
    Autorem branky je MIROSLAV POKORNÝ. Asistence: Jan Sochorek.

20:01

20:00

15:15
    Již na 4:0 zvyšuje vedení domácího celku ONDŘEJ TATARČÍK. Asistence: Václav Merta

13:40
    Další branku přidává VÁCLAV MERTA. Asistence: Tomáš Štubňa.

11:12
    Na 2:0 zvyšuje vedení Studénky JAN SOCHOREK. Asistence: Martin Lyzák.

2:33
    Autorem první branky je MIROSLAV POKORNÝ. Asistence: Tomáš Štubňa.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.

Radek Pobořil

Branky a nahrávky: 3. Pokorný (Štubňa), 12. Sochorek (Lyzák), 14. Merta (Štubňa), 16. Tatarčík (Merta), 34. Pokorný (Sochorek), 39. Sochorek (Pauliak), 54. Sochorek (Martinčík) – 40. Martyčák (Vyvíjal), 60. Holý

HC Studénka: Baldik (Medek) – Veselský, Holanik, Novák, Lindovský, Merta, Tatarčík, Pokorný ("A"), Lyzák, Bolf, Orszulik, Sochorek, Čáň, Štubňa, Martinčík, Janečka, Pauliak. Trenér: Pokorný st.
    HC Rožnov pod Radhoštěm: Mizera – Ručka, Bambuch, Švrček Jiří, Švrček Jakub, Kolovrátník, Babiš, Vaculín, Martyčák T., Vyvíjal, Černý, Křenek, Krátký, Holiš. Trenér: Martyčák M.

Rozhodčí: Polášek Daniel – Tkáč Tomáš, Havlík Ondřej