Winnipeg – Ottawa 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Carolina 5:4 (kon.)
Washington – Arizona 3:2 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Nashville – Columbus 0:1 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
NY Rangers – Detroit 3:0 (kon.) | Florida – Boston 2:5 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:3 (2:0, 0:1, 1:2 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 09.03.2014, 01:20 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den. (04:05:41)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) 0+2, 3 střely, čas na ledě 20:22

1. Joffrey Lupul (TOR) 1+1
    2. Kimmo Timonen (PHI) 2+0
    3. Troy Bodie (TOR) 0+2

Dnešní utkání sledovalo 19 583 diváků.

Dnešní vyrovnané utkání muselo rozhodnout až prodloužení. V něm se štěstí přiklonilo na stranu Toronta, které tedy poráží Philadelphia 4:3. Toronto si tedy připisuje do tabulky velmi cenné dva body, zatímco Letci se musí spokojit s bodem jedním.

Střely na branku: 36 – 31.

62:21
    Toronto právě vstřelilo branku!
    V dnešním utkání vítězí hokejisté Toronta. Phaneuf našel z levé strany před brankou úplně volného JOFFREYHO LUPULA, který dokázal z velké blízkosti přehodit ležícího Masona. Asistence: Dion Phaneuf, Carl Gunnarsson.

61:42
    Letci operují v útočném pásmu, kde se jim nedaří dostat do zakončení.

60:53
    Zatím se hraje v oslabení velmi opatrně.

60:01

Philadelphie dokázala ve třetí třetině dvakrát vyrovnat a vynutila si za stavu 3:3 prodloužení.

Střely na branku: 35 – 31.

60:00

59:42
    Utkání pomalu směřuje do prodloužení.

58:56
    Letci jsou aktivnějším týmem a snaží se utkání rozhodnout.

58:21
    Z pravého kruhu nedokázal přesně zamířit Read.

57:28
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    V Torontu je opět vyrovnáno! Od modré čáry se do kotouče opřel BRAYDON COBURN, jenž ho poslal do levého horní rohu. Letci tak opět sahají po bodu. Asistence: Brayden Schenn, Michael Raffl.

57:10
    Philadelphia začíná mít jednoznačně více ze hry a snaží se vyrovnat.

56:35
    Mohlo být opět vyrovnáno! Z levé strany se dostal před branku Timonen, který poslal kotouč do pravé tyče.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 3. Gardiner (Bodie), 4. Kadri (Lupul, Rielly), 54. Raymond (McClement, Bodie), 63. Lupul (Phaneuf, Gunnarsson) – 39. Timonen (Voráček, Hartnell), 48. Timonen (Voráček), 58. Coburn (B. Schenn, Raffl)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Franson, Gardiner, Rielly, Gleason – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kulemin, Kadri, Lupul – Bodie, Holland, Raymond – Ranger, McClement, McLaren
    Philadelphia Flyers: Mason (Heeter) – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, L. Schenn, MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, B. Schenn, Lecavalier – Read, Couturier, Raffl – Rosehill, Hall, Rinaldo

Rozhodčí: Morton, Pollock – Cherrey, Shewchyk

Diváci: 19 583