Winnipeg – Ottawa 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Carolina 5:4 (kon.)
Washington – Arizona 3:2 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Nashville – Columbus 0:1 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:1 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
NY Rangers – Detroit 3:0 (kon.) | Florida – Boston 2:5 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:5 (0:1, 3:1,1:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 09.03.2014, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Západ

Série skončila vítězně pro Žďár a ten se tak ujímá vedení 2:0. Další zápas se odehraje v úterý 11.3. ve Žďáru. (20:33:14)

60:47
    Žďár právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAŇKA.

60:20
    Vrchlabí hraje v oslabení

60:01

V 60. minutách nedokázali týmy rozhodnout o vítězí, zápas se bude prodlužovat.

58:00
    poslední dvě minuty třetiny a Žďár se tlačí na Jeschkeho, ten však společně s obránci předvádí skvělou práci

57:23
    Přesilovou hru si zahrají hostující hráč, na trestnou odjíždí za po faul kolenem Fořt

Jana Poskerová

Branky a nahrávky: 22. Fořt (Hamerský, M.), 32. Jakubec (Fořt, Hamerský), 33. Šťastný (Březina, Kolář), 47. Fořt (M.) – 20. Dítě (Krupka), 34. Kotlík (Man), 43. Krupka (Kolda, Pleva), 50. Dítě (Hron), 61. Kaňka

HC Stadion Vrchlabí: Jeschke, Abrahám – Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Kolář, Lenoch, Pulec, Provazník – Jakubec, Filip M., Fořt, Oppelt, Jirků, Šťastný, Březina, Bláha, Gengel, Marek, Filip D.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma, Vlach – Beneš, Staněk, Pleva, Smejkal, Jan, Kolda, Kunstmüller, Kaňka, Plachý, Krupka, Říha, Vítek, Kotlík, Man, Dítě, Hron