Waregem – Anderlecht 0:2 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 3:0 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Westerlo 1:2 (kon.) | Genk – Charleroi 1:1 (kon.)
KRC Genk
1:1 (0:0)
Sporting Charleroi
Sobota 27.09.2014, 20:30Belgická Jupiler Pro League

90+1
    Mbodji vybojoval balón, všiml si volného Goriuse, který mířil na vzdálenější tyč a chyběly mu centimetry.

88
    Máme tu poslední dnešní výměnu, předčasně odešel Buffel a na poslední minuty přišel Kage.

79
    Střídání Genku, dolů jde Okriašvili, místo něj Schrijvers.
    KEBANO - 1:1

78
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    NEESKENS KEBANO se dostal k míči od Rossiniho, dokázal přejít přes několik hráčů Genku a nakonec i prostrčit míč za Kötelese! 1 – 1.

75
    Mbodji nedovoleně zastavil Marinose a obdržel za to žlutou kartu.

72
    Charleroi provádí svoji poslední změnu v sestavě, odchází N'Ganga a hru se pokusí oživit Kebano.

66
    Vzápětí střídají také hosté, hru opustil Fauré a na trávník vběhl Rossini.

65
    Domácí střídají, hřiště opustil Kabasele, který uvolnil místo Walšovi.

65
    Cissé dostává za svůj zákrok žlutou kartu.
    MARINOS - 1:0

64
    Genk právě vstřelil branku!
    Cissé dokázal vyjít ze souboje se STERGOSEM MARINOSEM vítězně, vystřelil a tečovaná střela spadla za záda gólmanu Penneteauovi! 1 – 0.

56
    Centr z levé strany se dostal až k Mboyovi, který nepoklopil nárt a mezi tři tyče se netrefil.

46
    Velká příležitost hostů,Kitambala našel Faurého, který hlavičkoval jen těsně vedle levé tyče Kötelesovi brány.

46
    Do druhé půle přišli hosté s jednou změnou, na hřišti se už nepohybujeFrancois, ale Ndongala.

41
    Ngcongca tvrdě vystřelil, ale pouze do středu bránu, kde stál připravený gólman Charleroie.

34
    Mboyo dokázal vystřelit, gólman hostí na střelu nedosáhl, ale naštěstí pro něj letěla střela o pár centimetrů vedle!