HC Plzeň – Kladno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 1:2 (2:3 po s.n.) | Písek – Sparta 1:6 (kon.)
Hr. Králové – Jihlava 3:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Zlín 1:6 (kon.)
Letňany – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:0 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:2 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:5 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:4 (0:3, 1:1, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 17.10.2014, 15:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Extraliga staršího dorostu

58:46
    David Váňa se dostává před koncem utkání na trestnou za sekání. Hradec má tak jednu z posledních možností vyrovnat utkání.

56:27
    Filip Moník (HKR) dostal po své velké šanci osobní trest za nesportovní chování.

46:30
    Dnešní zápas je vskutku plný přesilovek. Tu další si zahraje Dukla za držení protihráče od Filipa Luštince.

43:43
    Rostislav Klofáč si odsedí dvě minuty za faul loktem. Východočeši jsou v přesile.

39:57
    Východočeši si zahrají přesilovku. Pavel Kousal dostal dvě minuty za krosček.

35:42
    Hradec si zahraje přesilovou hru. Tomáš Mejzlík odchází na dvě minuty za nedovolené bránění.

29:01
    Hradec jde do čtyř. Za naražení na hrazení dostává 2+10 minut Tomáš Hofman.

15:43
    Jako by těch faulů nebylo málo, Vladimír Srnský (JIH) si jde sednout na dvě minuty za hákování.

12:52
    Hradečtí dorostenci drtí svého soupeře v útočném pásmu, ten se nakonec dostal ven, kde Ondřej Najman svého soupeře fauloval krosčekem. Lvi si znovu zahrají přesilovou hru.

08:21
    Lukáš Vala si odsedí dvě minuty za hákování. Lvi si zahrají druhou přesilovku.

00:33
    Máme tu první vyloučení na trestné lavici sedí Ladislav Pospíchal za hákování. Lvi jsou v přesilové hře.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 37. Zahradník (Hronek), 56. Pavlík (Hronek), 59. Chalupa (Havránek) – 5. Najman (Kousal, Peschout), 12. Ondráček, 17. Ondráček, 26. Najman

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Vítešník) – Lier, Hronek, Hroudný, Havránek, Luštinec, Veselý, Fanderlik – Kynčl, Pavlík, Zahradník "C", Chalupa, Hofman, Matouš, Hnik, Malík, Moník, Hidveghy, Hejna, Exner, Šmída. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Kořenář) – Srnský, Pospíchal, Klofáč, Pražák, Váňa, Krtek – Huňáček, Kolouch, Mejzlík, Zayml, Ondrášek, Vala, Oščádal, Peschout "C", Najman, Kousal, Chylík, Čermák. Trenér: Patrik Augusta.

Rozhodčí: Veselý – Kleprlík, Urubčík