HC Plzeň – Kladno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 1:2 (2:3 po s.n.) | Písek – Sparta 1:6 (kon.)
Hr. Králové – Jihlava 3:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Zlín 1:6 (kon.)
Letňany – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:0 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:2 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:5 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 17.10.2014, 17:00 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga staršího dorostu

59:59
    Jakub Husa (LIB) netoleroval dorážky u Stezky a Rypara složil k zemi. V poslední minutě je tak vyloučen.

58:56
    Marek Zachar (LIB) jde na trestnou lavici za vysokou hůl, ještě šance pro hosty v poslední minutě.

53:23
    Jakub Mečíř (LIB) dostal dvě minuty za držení protihráče, Boleslav bude hrát deset vteřin pět proti třem.

51:35
    Martin Starosta (LIB) nevybíravě srazil Kroniho a dostává dvě minuty za faul kolenem.

48:34
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tygři dávají "bůra" do branky hostů. Chlum rozjel rychlý protiútok, našel MARKA ZACHARA, a ten se prosazuje jako dnešní pátý střelec Liberce. Asistence: Filip Chlum.

48:24
    Zaváhání domácí obrany, Kroni se dostal k puku a zakončoval těsně nad Stezkovu klec.

45:53
    Nezbeda natrefil břevno boleslavské klece!

45:10
    Prokop našel volného Kroniho před brankou, ten však ve výhodné pozici na puk nedosáhl.

44:51
    Nebezpečná střela Kroniho z kruhu vyprášila výstroj Stezky.

43:25
    Jakub Mečíř (LIB) však zatáhl za záchrannou brzdu a dostává dvě minuty za hákování. Čtyři proti čtyřem.

42:21
    Na straně Mladé Boleslavi je vyloučen Dominik Skořepa (MBL) za hákování.

39:54
    Liberec bude hrát čtyři proti třem. Dominik Skořepa (MBL) jde sedět za podražení.

39:18
    Máme tu vyloučení na obou stranách. Ondřej Tichý (MBL) dostal dvě minuty za hákování, Miroslav Hylena (LIB) vyfasoval trest za sekání. Budeme svědky hry ve čtyřech.

35:50
    Liberečtí budou hrát přesilovku, Martin Kalus (MBL) jde na trestnou za držení hole.

30:09
    Přesilovka pro Liberec, František Uřidil (MBL) jde na trestnou za držení protihráče.

25:28
    Tygři dávají už čtvrtou branku a směle si jdou za vítězstvím. Po vhazování se puk dostal k Mečířovi, který oslovil MIROSLAVA HYLENU a ten se dokázal prosadit. Asistence: Jakub Mečíř.

21:53
    Liberečtí hráli v šesti, trest odpyká Tomáš Nezbeda (LIB).

16:54
    Hosté mají šance, Martin Jursa (LIB) půjde pykat za hákování.

Marka vystřídá v Boleslavské brance Krofta.

16:48
    Poměrně rychle využitá přesilová hra posílá Liberec do tříbrankového vedení. Mečíř se napřáhl od modré, ale prudkou střelou trefil jen plexisklo za brankou. Puk se však dobře odrazil k MARTINU STAROSTOVI, který překonal Marka již potřetí. Asistence: Jakub Mečíř, Marek Zachar.

16:25
    Bude se vylučovat na straně hostů, za nedovolené bránění půjde sedět Martin Kalus (MBL).

13:08
    Severočeši vedou již o dvě branky! Nezbeda našel přes šířku hřiště DOMINIKA LAKATOŠE, který skvěle provedeným bekhendem překonal Marka. Asistence: Tomáš Nezbeda, Matyáš Kačírek.

10:56
    Zachar se dostal do úniku, jeho zakončení blafákem však dokázal vychytat Marek.

09:05
    Tygři přežili předchozí akci a ze svého protiútoku dávají úvodní branku zápasu. Turský poslal kotouč na JAKUBA HUSU, jenž svou akci dokázal zakončit a otevírá skóre. Asistence: Vítek Turský.

08:56
    Po Kalašově přistrčení puk spadl na brankovou čáru Stezkovy branky!

07:59
    Wiencek zcela osamocen před brankou dostal kotouč, ale nedokázal ho hned napoprvé zpracovat. Jeho následný pokus tak mezi tři tyče nemíří.

06:50
    Kroni lehkou přihrávkou oslovil najíždějícího si Skořepu, který vystihl Stezkovu nepozornost u bližší tyčky. Tečovaný puk by zcela jistě zapadl do klece Liberce, ovšem domácí gólman ukázal skvělý zákrok a na poslední chvíli nastavil lapačku vstříc padajícímu kotouči.

01:33
    Přesilovka pro Boleslav, Dančisin byl faulován. Za prohřešek, kterým je faul loktem, půjde na trestnou Filip Rubeš (LIB).

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 10. Husa (Turský), 14. Lakatoš (Nezbeda, Kačírek), 17. Starosta (Mečíř, Zachar), 26. Hylena (Mečíř), 49. Zachar (Chlum)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Žajdlík) – Starosta, Klinger, Turský, Husa, Kunst, Mečíř – Rubeš, Wiencek, Černý, Lakatoš, Nezbeda, Jursa, Zachar, Kačírek, Chlum, Hylena
    BK Mladá Boleslav: Marek (17. Krofta) – Řečinský, Tichý, Kalus, Marček, Mlčoch, Mattis, Tesař – Prokop, Kroni, Straka, Bohanos, Rypar, Kalaš, Planý, Ficek, Skořepa, Uřidil, Dančisin

Rozhodčí: Würtherle – Marek, Doležal