Chabarovsk – Minsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Atlant 3:2 (po pr.) | Novosibirsk – HC Slovan 1:0 (5:4 po s.n.)
Barys – Záhřeb 4:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Středa 05.11.2014, 10:00 • Platinum Arena Zolotoj ( Kapacita 7100 ) • KHL

Papírový favorit Minsk dnes prohrál s Amurem, který je na posledním místě Východní konference.Tímto se s vámi loučím a přeji hezký den. (12:12:48)

60:00

59:26
    Hosté se teď sami vyhodily z pásma a to je asi jejich konec.

59:08

58:15
    Hosté jdou bez brankáře!

57:08
    Vyloučen hráč domácích Litovčenko na dvě minuty za podražení.

57:08
    Branka není uznána pro hru vysokou holí!

57:08
    Hosté vstřelili branku, ale rozhodčí půjde zavolat videorozhodčímu. Kvůli hře vysokou holí. Důležitý moment pro vývoj dnešního utkání!

55:43
    Hosté ted zatlačili na domácí, ale golman Murygin dnes chytá výborně.

55:13
    Kaljužnyj zkusil vystřelit z rohu, ale golman jeho střelu snadno chytil lapačkou.

53:47
    Ofsajd domácích.

52:14
    Finský hráč v dresu Amuru Tommi Taimi se ocitl uplně sám mezi kruhy, ale hostující obránci si lehli obětavě do rány a ránu zblokovali.

50:37
    Hosté jeli 3na2 ,ale Matěruchin to vzal na sebe a netrefil branku.

49:34
    Puk mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

48:12
    Zakázané uvolnění domácích.

45:48
    Ofsajd Amuru.

44:56
    Kaljužnyj se řítil sám ze strany na golmana Murygina, ale ten jeho nepříjemnou střelu vyrazil do ochranné sítě. Velká šance hostujícího týmu!

43:12
    Hosté napadají hodně hluboko v útočném pásmu a domácí mají problém s rozehrávkou.

42:34
    Szczechura se ocitl ve slibné pozici, ale branku těsně minul.

41:08
    Hosté se snaží hned ze začátku třetí třetiny vstřelit kontaktni branku, ale v cestě jim stojí výborně zformovaná obrana domácích.

40:01

Další třetina začne přibližně v 11:42.

Druhou třetinu ovládli domácí poměrem 3:1! A musím říct, že zaslouženě, když hosty k ničemu nepustili kromě jedné chyby v jednatřicáté minutě, kdy jim ujel Kulakov.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už o dvě branky! Ve skrumáži před hostující svatyní se nejlépe zorientoval MARCEL HAŠČÁK! Asistence: Michail Fisenko, Alexandr Loginov

37:05
    Zakázané uvolnění hostí.

36:17
    Hra se teď hodně odehrává ve středním pásmu. Domácí už nechtějí inkasovat a hosté by chtěli vyrovnat, ale pozorná obrana Amuru je zatím vůbec k ničemu nepouští.

35:21
    Michail FISENKO - 3:2

33:24
    Domácí se prosazují hned po přesilové hře. MICHAIL FISENKO vystřelil od modré čáry a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Ježov Denis, Lugin Dmitrij

33:20

31:20
    Vyloučen hráč hostí Šinkevič na dvě minuty za vysokou hůl.
    Alexandr KULAKOV - 2:2

30:32
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Domácí udělali velkou chybu ve středním pásmu a ALEXANDR KULAKOV toho využil a řítil se sám na brankáře domácích a se štestím ho prostřelil! Asistence: Matt Ellison

27:41
    Domácí se k ničemu při přesilové hře nedostali.

27:41

25:41
    Vyloučen hráč hostí Nick Bailen na dvě minuty za hákování.
    Dmitrij LUGIN - 2:1

24:58
    Domácí jsou znovu do vedení! Po krásné nahrávce od Haščáka se prosazuje DMITRIJ LUGIN. Asistence: Haščák Marcel, Michail Fisenko

22:38

21:09
    Hosté se tlačí za vedoucí brankou, ale v cestě jim stojí výborný Murygin.

20:38
    Vyloučen hráč domácích Rastislav Špirko na dvě minuty za podražení.

17:08
    Domácí na chvilku zatlačili hosty, ale do větší příležitosti se nedostali.
    Alexander MATĚRUCHIN - 1:1

16:25
    Hosté využívají přesilovou hru zásluhou ALEXANDRA MATĚRUCHINA, který tečoval střelu Nicka Bailena. Asistence: Nick Bailen

15:21
    Domácí vyhodily až k hostujícímu brankáři.

14:40
    Hosté se usadili v pásmu a kombinují.

14:27
    Vyloučen hráč domácích Tommi Taimi na dvě minuty za držení.

14:05
    Puk mimo hrací plochu.

13:12
    Komerční přestávka.

12:08
    Domácí jeli dva na jednoho, ale střela Tarasova šla těsně vedle!

11:10
    Hosté se snaží o vyrovnání, ale domácí zatím výborně brání.

09:04

08:30
    Hosté vyhazují až k brankáři domácího týmu.

07:04
    Vyloučen hráč Dynama Kaljužnyj na dvě minuty za podražení.

06:12
    Dynamo teď zatlačilo domácí tým do své obranné třetiny, ale nic z toho nevytěžilo.

05:21
    Zakázané uvolnění Amuru.

03:12
    Střela Miklíka končí v náruči Šelepnjova.

01:35
    Hosté jsou zjevně zaskočeni první brankou domácích a domácí se tlačí za další brankou.
    Alexander RJAZANCEV - 1:0

00:54
    Domácí dávají rychle branku. Od modré čáry se trefil ALEXANDER RJAZANCEV. Asistence: Lugin Dmitrij

00:01

Amur Chabarovsk: Murygin A. ( Borisov S. ) – Teryayev, Taimi, Loginov, Ryazantsev, Peretyagin, Yezhov, Kurbatov, Rybnitsky – Miklík, Špirko, Tarasov – Haščák, Lugin, Fisenko – Niinimaki, Bashkirov, Orlov – Zheleznov, Kopiyenko, Litovchenko

HC Dinamo Minsk: Shelepnyov Y. ( Taylor D. ) – Bailen, Nogachyov, Krajíček L., Goroshko, Lisovets, Shinkevich, Filichkin – Kalyuzhny, Szczechura, Materukhin – Kulakov, Ellison, Vesce – Meleshko, Usenko, Razvadovsky – Zakharov, Drozd, Lopachuk.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Amur má odehráno v letošním ročníku KHL již pětadvacet utkání s bilancí čtyř výher, dvěma výhrami po samostatných nájezdech, třemi prohrami po samostatných nájezdech a šestnácti prohrami v normální hrací době. Amur se nachází na poslední pozici Východní konference.

Poslední tři odehraná utkání
    02.11.2014 Medv. Záhřeb – Amur 2:5
    31.10.2014 Slovan Bratislava – Amur 1:3
    29.10.2014 Mytišči – Amur 2:1

Hostující Dinamo je na šesté pozici v západní konferenci, když dokázalo ze třiadvaceti odehraných utkání posbírat třiačtyřicet bodů, za jedenáct výher, dvou výher po prodloužení, jedné výhry po samostatných nájezdech, třech proher po samostatných nájezdech, jedné prohry po prodloužení a pěti proher v normální hrací době.

02.11.2014 Dyn. Minsk – Novokuzněck 4:1
    01.11.2014 Dyn. Minsk – Novosibirsk 1:4
    29.10.2014 Dyn. Minsk – Vladivostok 1:0

Krásné, dobré dopoledne. Vítám vás u sledování dalšího zápasu KHL, kde se dnes střetne domácí Amur Chabarovsk, který přivítá na svém ledě Dinamo Minsk. Úvodní vhazování je naplánováno na 10:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 1. Rjazancev (Lugin), 25. Lugin (Haščák, Fisenko), 34. Fisenko (Ježov, Lugin), 38. Haščák (Fisenko, Loginov) – 17. Matěruchin (Bailen), 31. Kulakov (Ellison)

Amur Chabarovsk: Murygin A. ( Borisov S. ) – Terjajev, Taimi, Loginov, Rjazancev, Pěretjagin, Ježov, Kurbatov, Rybnickij – Miklík, Špirko, Tarasov – Haščák, Lugin, Fisenko – Niinmäkii, Baškirov, Orlov – Železnov, Kopjenko, Litovčenko
    HC Dinamo Minsk: Šelepnjov Y. ( Taylor D. ) – Bailen, Nogačjov, Krajíček L., Goroško, Lisovec, Šinkevič, Filičkin – Kaljužnyj, Szczechura, Matěruchin – Kulakov, Ellison, Vesce – Meleško, Usenko, Razvadovskij – Zacharov, Drozd, Lopačuk