Břeclav – Přerov 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 3:2 (1:0 po s.n.) | SHK Hodonín – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.)
Poruba 2011 – Technika Brno 2:3 (kon.) | Nový Jičín – SK Karviná 4:5 (0:1 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
HC Technika Brno
Středa 05.11.2014, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

48:22
    Hosté se musejí bránit dokonce ve třech. Hákování se dopustil Štindl (TBR). Poruba má velkou šanci srovnat pro ní nelichotivé skóre.

46:54
    Porubští hokejisté si zahrají další přesilovou hru, na trestnou lavici usedá Benýšek (TBR). Dočká se RT TORAX vyrovnání?

29:33
    Po ataku útočníka Jana Chaloupky (POR) na Lukáše Odehnala dostává domácí hráč 5 minut + osobní trest do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku. Hosté si zahrají dlouhou přesilovku!

14:20
    Peteru Bustinovi (TBR) se na trestné lavici v Porubě evidentně líbí, usedne tam už potřetí. Hlavní rozhodčí Šutara ukazuje 2 minuty za vysokou hůl. Třetí přesilovka pro RT TORAX.

07:55
    Brankář Novák (TBR) podrazil před brankou jednoho z domácích hráčů a Bustin za něj odpyká trest. Další přesilovka pro RT TORAX.

04:10
    Poruba si zahraje první přesilovou hru. Vyloučen Bustin (TBR) za zdržování hry – vystřelení kotouče mimo hrací plochu.

Branky a nahrávky: 2. Vrána (Červenka), 9. Ovšák (Pavlačka, Krayzel) – 9. Jurča (Pargáč), 32. Zábranský (Heža), 32. Látal (Štindl, Havíř)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Puškár, Vajda, Šindelář, Slavík, Javín, Peslar, Ovšák, Kilnar – Červenka, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Sedlář, Vrána, Krayzel, Pavlačka, Vaněk.
    HC Technika Brno: Novák (Chvátal) – Zábranský, Vrba, Klimeš, Štindl, Maršálek, Havíř, Odehnal, Pargáč, Jurča, Heža, Čtvrtníček, Brzobohatý, Benýšek, Látal, Bustin.

Rozhodčí: Šutara – Moravec, Rožánek