Gent – Anderlecht 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Westerlo 5:0 (kon.) | Genk – Standard 0:2 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 3:0 (kon.)
Club Bruggy KV
5:0 (2:0)
KVC Westerlo
Neděle 09.11.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, vítám vás u online sledování belgické Jupiler Pro League. Dnes se nám proti sobě postaví celky Clubu Brugge KV a KVC Westerlo. Domácí hráči dosud posbírali 25 bodů a to je řadí na krásné třetí místo. Do dnešního zápasu našli pouze jednoho přemožitele, v srpnu prohráli na hřišti v Mechelenu. Hosté z Westerla jsou na tom oproti Clubu hůře, ve vyrovnané tabulce pro ně vyšlo s dvaceti body deváté místo. Favoritem dnes bude domácí Club, ale nechme se překvapit, jestli nebudou hosté z Westerla kousat. Zápas odstartuje v 18:00.

Club Brugge KV: Ryan – Meunier, Mechele, Duarte, De Bock – Vormer, Simons – Vazquez – Refaelov, Castillo, Gedoz
    Náhradníci: De Fauw, Silva, Fernando, De Sutter, Dioudis, Sobota, Izquierdo, Storm

KVC Westerlo: Cordier – Maertens, Godeau, Apau – Geudens, Annys – Molenberghs, Cools, Lecomte – Dorda, Aoulad
    Náhradníci: Koffi, Schouterden, Verschueren, Diallo, Rommens, Ruyssen

Rozhodčí: Gumienny – Bleyen, Cremers.

1

1
    Utkání rozehráli hosté z Westerla, kteří hrají ve žlutých dresech. Domácí jsou v typických černomodrých.

2
    Refaelov vybojoval rohový kop. Ten rozehrál Gedoz, ale nikoho svým lobem nenašel.

4
    Meunier byl rozběhnutý, ale v poslední chvíli mu balón uskočil a jeho střela byla pouze symbolická.

5
    Vazquez se dostal přes Coolse, více však nezmohl.

7
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Refaelov zatáhl míč po pravé straně, hledal spoluhráče ve vápně. To se mu nepovedlo, ale odražený balón se dostal k NICOLASU CASTILLOVI, který krásnou střelou posílá domácí do vedení. 1:0!
    CASTILLO - 1:0

10
    Vazquez fauluje a dostává žlutou kartu, což se mu nelíbí.

13
    Domácí jsou stále aktivnější a Westerlo přehrávají.

14
    Na druhé straně byla hra přerušena kvůli ofsajdu Aoulada.

17
    Vazquez našel Castilla, ale ten mu zpět vracel nepřesně.

19
    Hosté si opět nepohlídali ofsajd.

20
    Meunier posílal balón do pokutového území, obrana Westerla srazila an roh.

23
    Byla nařízena penalta. Godeau zahrál rukou ve vápně a domácí budou kopat pokutový kop.

23
    TIMMY SIMONS s přehledem penaltu proměnil a zvýšil na 2:0!
    SIMONS - 2:0

25
    Vazquez našel ulicí Meuniera, který selhal a z blízkosti nastřelil Cordiera!

28
    Refaelova střela asi ze třiceti metrů pořádně vylekala Cordiera.

29
    Meunier kouzlil na hranici vápna, svou přízemní nahrávkou ale nikoho nenašel.

29
    Hosté chtějí posílit útok a střídají, odchází Dorda a nastupuje Koffi.

32
    Castillo zpracoval dlouhý pas přes půlku hřiště, jeho střílený centr už úspěchem neskončil.

34
    Další ofsajd Westerla, tentokrát se v něm objevil Lecomte.

37
    Gedoz fauluje Oulada.

37
    Přímý kop domácí ubránili a šli do protiútoku. Zpět nestačil Apau a fauloval, jeho zákrok byl potrestaný žlutou kartou.

38
    Gedoz obstřeloval zeď úspěšně, ale Cordier se v brance včas přemístil.

40
    Dobrá Castillova rána, kterou Cordier vyrazil.

41
    Godz hledal z rohového kopu Vazqueze, který hlavičkoval v pádu mimo.

43
    Cools v souboji rukama přistrčil Gedoze a vidí za to žlutou kartu.

45+2

První půle je za námi a domácí po ni zaslouženě vedou 2:0. Brugge bylo aktivnější hned z úvodu a odměnou jim za to byl gól Castilla již v 7. minutě. Club nepovolil a tlačil dále. Ve 23. minutě zahrál dle sudího Godeau rukou ve vápně a Simons s přehledem proměnil penaltu a zvýšil již na 2:0. Hra se poté vyrovnala, domácí však byli stále lepším týmem. Uvidíme, jak oba týmy vstoupí do druhé půle, a jak zápas nakonec dopadne.

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.

46

48
    Refaelov se snažil dostat do středu ke střele, obrana hostí ho vytlačila.

50
    Castillo strčil po souboji do Godeaua, ten zůstal chvíli ležet na zemi, ale už je na nohou.

51
    Gedoz faulovaný a domácí kopou přímý kop ze dvaceti metrů.

52
    OSCAR DUARTE si vyskočil nejvýš a dostal se k hlavičce po centru Refaelova od rohového praporku! 3:0.
    DUARTE - 3:0

55
    Gedoz dostává žlutou kartu za simulování.

59
    Meunier zatáhl míč dopředu, předal Refaelovi, který seběhl do vápna na pravé straně. Po zemi poslal balón před bránu, kde byl připravený NICOLAS CASTILLO, který míč uklidil do otevřené sítě! 4:0.
    CASTILLO - 4:0

63
    Domácí střídají, odchází De Bock a do hry nastupuje De Fauw.

64
    Vzápětí odchází Gedoz, který uvolňuje místo Izquierdovi.

66
    Westerlo také přichystalo svou druhou změnu, odešel Geudens, místo něhož přišel Verscheuren. Ze hřiště také odešel Annys, kterého střídá Diallo.

69
    Vazquez se snažil dostat ke střele, svou myšlenku však překombinoval.

70
    Westerlo rozehrávalo přímý kop těsně za hranicí pokutového území, Koffi nastřelil obrovskou zeď.

73
    Izquierdo byl dobře rozběhnutý, ale vybíhal z ofsajdu.

75
    Verscheuren svou hlavičku nedokázal usměrnit.

78
    Refaelov centroval na Vormera. Do vápna vletěl Castillo, který skočil po balónu, ale netrefil bránu.

81
    Poslední střídání Clubu, odchází Vazquez a na poslední minuty nastupuje Storm.

83
    Lecomte tvrdě vystřelil, navíc jeho rána byla tečována. Se vším tím si ale Ryan věděl rady.

86
    Izquierdo si balón přehodil na pravačku a zamířil do pravé šibenice. Jeho střela skončila o kousek nad.

88
    Vormer v ofsajdu.

89
    NICOLAS CASTILLO dostal přesnou přihrávku od Izquierda a s přehledem zvýšil na 5:0!
    CASTILLO - 5:0

90+2

Zápas je u konce a Club Brugge nakonec rozstřílel Westerlo vysoko 5:0. Do druhého poločasu vstupovaly týmy za stavu 2:0 pro Club a domácí pokračovali ve svém tlaku. V 52. minutě se trefil Duarte a stav byl již 3:0. V 59. minutě to s Westerlem vypadalo ještě hůře, podruhé se trefil Castillo a stav byl již 4:0. Hra se potom zpomalila a rozkouskovala střídáními, v 89. minutě však přidal svůj třetí gól Castillo a zvýšil na konečných 5:0. Domácí rozstříleli Westerlo 5:0 a zaslouženě si připisují tři body. Ode mě je to dneska všechno, přeji vám pěkný zbytek večera a někdy zase na shledanou. (19:58:49)