Hr. Králové – Liberec | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Plzeň | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Sparta | 0:2 (kon.) |
Žižkov – Kolín | 4:0 (kon.) | | | Znojmo – Opava | 1:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Vlašim | 2:0 (kon.) |
Tottenham – Stoke | 1:2 (kon.) | | | Sunderland – Everton | 1:1 (kon.) | | | West Brom – Newcastle | 0:2 (kon.) |
Swansea – Arsenal | 2:1 (kon.) |
Malaga – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Sevilla – Levante | 1:1 (kon.) | | | Espanyol – Villarreal | 1:1 (kon.) |
Valencia – Ath. Bilbao | 0:0 (kon.) | | | Real Sociedad – Atlético | 2:1 (kon.) |
Wolfsburg – Hamburg | 2:0 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) |
Cagliari – Janov | 1:1 (kon.) | | | Chievo – Cesena | 2:1 (kon.) | | | Empoli – Lazio | 2:1 (kon.) |
Juventus – Parma | 7:0 (kon.) | | | Palermo – Udinese | 1:1 (kon.) | | | Fiorentina – Neapol | 0:1 (kon.) |
Inter – Hellas Verona | 2:2 (kon.) | | | AS Řím – Turín | 3:0 (kon.) |
Lyon – Guingamp | 3:1 (kon.) | | | Remeš – Lille | 2:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Monaco | 1:1 (kon.) |
PSG – Marseille | 2:0 (kon.) |
Senica – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) |
Admira Praha – Bohem. Pr. | 1:2 (kon.) | | | Jirny – Chrudim | 3:0 (kon.) | | | Čáslav – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Štěchovice – Vyšehrad | 0:1 (kon.) | | | Benešov – Písek | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Louňovice | 2:2 (3:1 po pen.) |
Uničov – HFK Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Zlín B – Slovácko B | 2:3 (kon.) | | | Opava B – Orlová | 1:2 (kon.) |
Trnava B – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | Sereď – Skalica | 0:2 (kon.) | | | MFK Košice B – Bardejov | 2:3 (kon.) |
Cambuur – Ajax | 2:4 (kon.) | | | Dordrecht – Twente | 0:4 (kon.) | | | Arnhem – Feyenoord | 0:0 (kon.) |
Heracles – Eindhoven | 1:2 (kon.) |
Gent – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Club Bruggy – Westerlo | 5:0 (kon.) | | | Genk – Standard | 0:2 (kon.) |
Lokeren – Waasland-Beveren | 3:0 (kon.) |
Nacional – Benfica | 1:2 (kon.) | | | Boavista – Penafiel | 1:0 (kon.) | | | Moreirense – Belenenses | 0:1 (kon.) |
Setúbal – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Sporting – FC Ferreira | 1:1 (kon.) | | | Estoril – Porto | 2:2 (kon.) |
Rapid – Austria | 2:3 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Salzburg | 4:1 (kon.) |
Dynamo – CSKA Moskva | 1:0 (kon.) | | | Ufa – Rostov | 0:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kazaň | 2:0 (kon.) |
Spartak – Arsenal Tula | 2:0 (kon.) |
Dvůr Králové – Benátky n/J | 2:3 (kon.) |
Pavel Škopek
Branky:
42. Mitrovič, 79. Conté
Rozhodčí: Boucaut – Plumes, Waroux
Diváci:
Karty: 44. Rafinha (GNT), 53. Dejaegere (GNT) – 31. Najar (AND), 44. Borre (AND), 76. Klještan (AND), 80. Mitrovič (AND)
Neproměněná penalta:
KAA Gent:
Sels – Rafinha, Geršon, Asare – Foket, Neto, Lepoint (76. Pollet) – Miličevič (41. Soumahoro) (46. Saief), Dejaegere – Raman – Depoitre
Náhradníci: Belhocine, Pollet, Kums, Saief, Locigno, Soumahoro, Vandenbussche
Trenér:
RSC Anderlecht: Proto – Vanden Borre (90+1. Colin), Dendoncker, Deschacht, Acheampong – Tielemans, Klještan – Najar (85. Kawaya), Praet, Conté – Mitrovič
Náhradníci: Colin, Cyriac, Heylen, Roef, Bastien, Kawaya, Kabasele
Trenér:
Náhradníci: Belhocine, Pollet, Kums, Saief, Locigno, Soumahoro, Vandenbussche
Trenér:
RSC Anderlecht: Proto – Vanden Borre (90+1. Colin), Dendoncker, Deschacht, Acheampong – Tielemans, Klještan – Najar (85. Kawaya), Praet, Conté – Mitrovič
Náhradníci: Colin, Cyriac, Heylen, Roef, Bastien, Kawaya, Kabasele
Trenér:
Rozhodčí: Boucaut – Plumes, Waroux
Diváci:
Acheampong našel rozběhnutého IBRANIMA SORY CONTÉHO, který s přehledem přehodil vybíhajícího Selse a zvýšil na 2:0.