Cambuur – Ajax 2:4 (kon.) | Dordrecht – Twente 0:4 (kon.) | Arnhem – Feyenoord 0:0 (kon.)
Heracles – Eindhoven 1:2 (kon.)
Heracles Almelo
1:2 (1:1)
PSV Eindhoven
Neděle 09.11.2014, 16:45 • Polman stadion • Nizozemská Eredivisie

S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přejí hezký zbytek nedělního večera. (18:59:22)

PSV Eindhoven si naopak udržel čtyř bodový náskok na prvním místě před Ajaxem Amsterdam a pokračuje tak ve skvělých výkonech v této sezóně a určitě se bude rvát o titul.

Domácí Heracles zůstává po dnešním utkání stále na předposlední 17.pozici, když ztrácí na 15.místo, které zaručuje možnost vyhnout se baráži 6 bodů.

Utkání nakonec zná vítěze, když si ho připisuje favorit z Eindhovenu po tuhém boji až do konce zápasu. Pojďme, ale popořádku. V prvním poločase poslal domácí do vedení jejich nejlepší střelec Bryan Linssen dorážkou z bezprostřední blízkosti, hosté reagovali v závěru prvního poločasu brankou de Jonga. Poločasový výsledek byl tedy 1:1. Ve druhém poločase mělo PSV převahu, nastřelilo i břevno, ale nakonec s k nim štěstí přeci jen přiklonilo, když v hektickém závěru se po rohovém kopu ve druhé nastavené minutě prosadil obránce Karim Rekik a tak poputují všechny tři body do Eindhovenu.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Telgenkamp (Heracles Almelo).
    REKIK - 1:2

90+3
    PSV právě vstřelilo branku!
    PSV se dočkalo kýžené vedoucí branky! Rohový kop nedůrazně vyboxoval brankář Telgenkamp a v závaru před brankou do míče ťukl obránce KARIM REKIK a protlačil míč do sítě.

90
    Hlavní rozhodčí Liesvedl nastaví utkání o 4 minuty.

89
    Další tutovka PSV. de Jong vysunul Adama Mahera (PSV) ten střílel osamocen z velkého vápna, ale perfektní Telgenkamp vyráží na roh.

87
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Bruns, přichází Sibum.

86
    Další veliká šance pro PSV! Memphis Depay (PSV) prošel sám od poloviny hřiště a svoji ránu namířil o pár centimetrů mimo branku.

85
    Do třetice přímý volný kop pro PSV, tentokrát se rozehrávky ujal Maher (PSV), ale obrana Heraclesu drží nadějný výsledek a odvrací do bezpečí.

84
    Na následující rohový kop si vyskočil pro změnu de Jong (PSV), ale jeho hlavička mířila mimo tři tyče.

83
    Další centr poslal Winjaldum (PSV) do vápna a k hlavičce se vyšrouboval obránce Rekik (PSV), ale Telgenkamp perfektně zasáhl.

82
    Hosté zahrávali přímý volný kop z velké dálky, ale Winjaldum (PSV) poslal krásný centr do ohně, kde si domácí málem srazili míč do vlastní sítě.

81
    Tannane (HRC) teď zahrozil obraně PSV, když se dostal k odraženému míči a střelou velkého vápna trefil boční síť branky PSV.

80
    Arias (PSV) fauloval při útočné snaze a rozehrávat z vlastní poloviny budou domácí.

77
    PSV mohlo jít do vedení! Depay (PSV) krasným obloučkem našel na penaltě de Jonga, ten se z první opřel do míče a orazítkoval břevno domácí branky!

77
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Werghost, přichází Avdič.

75
    Další centr do vápna Heraclesu poslal Arias ((PSV), ale brankář Telgenkamp připraven.

75
    Winjaldum (PSV) našel po své pravé ruce střídajícího Locadiu, ale ten nadějnou akci pokazil nepřesnou přihrávkou do vápna.

74
    Domácí dnes bojují o body jak se patří, Arias(PSV) zastaven tvrdě, ale v rámci pravidel u pravé postranní čáry.

72
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Cziommer, přichází Pelupessy.

71
    Hosté si žádají pokutový kop za přidržení Winjalduma, ale píšťalka hlavního sudího mlčí.

69
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Narsingh, přichází Locadia.

68
    Míč ze vzduchu sebral brankář Zoet (PSV).

68
    Rohový kop pro domácí tým.

67
    Další centr Winjalduma (PSV) byl nepřesný, de Jong na něj neměl šanci doskočit. Míč bude vhazovat do hry Heracles.

65
    PSV teď zatlačilo na delší čas domácí na jejich polovinu, ale je to bez zakončení.

64
    Centr Guardada (PSV) odvrací Linssen (HRC) na autové vhazování.

60
    Dnešní utkání sleduje 8437 diváků.

59
    Maherův (PSV) centr odhlavičkovala domácí obrana, ale PSV stále v držení míče na své útočné polovině.

58
    Narsingh (PSV) faulovaný Aktaouem (HRC) a hosté budou zahrávat takový zkrácený roh.

56
    Narsingh (PSV) krásně jesličkami vysunul Ariase okolo postranní čáry, ten poslal ostrý centr do vápna, ale s ním si poradil brankář Telgenkamp.

54
    Nepřesný centr Linssena(HRC) na Werghosta, míč mají v moci hosté z Eindhovenu.

54
    Domácí jednoznačně aktivnější v druhém poločase prozatím.

52
    Velmi dobře rozehraný přímý volný kop se po několika odrazech dostal na nohu Linssena (HRC), ale ten podklouzl a střelu mu nesedla jak by si představoval a mířil vysoko nad branku.

51
    Tentokrát fauloval Maher (PSV) a další celkem nebezpečný přímý volný kop pro Heracles, tentokrát to bude spíše na centr.

50
    Cziommer (HRC) trefuje pouze zeď a z dobré možnosti tedy nic nebylo.

49
    Zhruba z dvaceti metrů budou teď rozehrávat domácí přímý volný kop po faulu Brumy (PSV).

47
    Narsinghův (PSV) centr hosté zablokovali a jsou nyní u míče.

46
    Bel Hassani (HRC) se snažil vysunout Linssena, ale ten ideálně nezpracovatl míč a ten končí u brakáře Zoeta.

46
    Heracles rozehrávkou zahájil druhý poločas.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:48 .

Zajímavý první poločas je již minulostí. Ve 29. minutě se dostali překvapivě do vedení domácí po chybě brankáře Zoeta, který vyrazil střelu přímo na kopačku Linssena, který poslal domácí do vedení. V závěru první půle, ale hosté srovnali krok po brance de Jonga a tak je stav utkání plně otevřený.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2
    Luuk de JONG - 1:1

45
    Hosté v závěru první půle srovnávají stav utkání! Základem byl vyhraný souboj tělo na tělo na obranné polovině PSV Jeffreye Brumy, který vybojoval míč, poslal dlouhou přihrávku na Memphise Depaye, který naznačil střelu za velkým vápnem a posunul míč do strany na úplně volného LUUK DE JONGA, který sám proti Telgenkampovi zamířil přesně a srovnal skóre.

44
    Atmosféra nám pěkně houstne, branka domácích dala utkání pořádný náboj.

43
    Aktaou (HRC) teď zahrál divadlo, když se pokusil nasimulovat úder do hlavy, hlavní rozhodčí ho rychle gestem zvedá z hrací plochy, ale žlutý trest za nasimulování nepřijde.

42
    Heracles odvrací rohový kop.

41
    Rohový kop vybojoval na Cziommerovi (HRC) Depay (PSV).

40
    Poslední pětiminutovka první půle před námi. Míč má v držení na své polovině PSV a rozvíjí útočnou akci.

38
    Wijnaldumův (PSV) přetažený centr skončil až nad brankou Heraclesu.

37
    Nádherná samostatná akce Memphise Depaye (PSV), ten přešel přes tři hráče domácích, ale finálové rozuzlení v podobě branky nepřidal, když z velkého vápna jen těsně minul branku.

36
    Dalším centr mířil před branku Heraclesu, tentokrát na něj nedosáhl de Jong (PSV) a Telgenkamp bude odkopávat od své branky,

35
    Guardado (PSV) hledal centrem Rekika, ten na míč dosáhl, ale poslal míč vysoko nad branku.

34
    Žlutou kartu dostává Veldmate (Heracles Almelo).

32
    PSV je vyloženě zaskočeno úvodní brankou a další šanci měl Bel Hassani (HRC), ale jeho rána mířila pouze mimo tři tyče.
    LINSSEN - 1:0

29
    Heracles právě vstřelil branku!
    Domácí zahrávali přímý kop, kterého se ujal Cziommer a ránu přímo doprostřed branky vyrazil brankář Zoet (PSV) jen před sebe, kde s dorážkou neměl problém BRYAN LINSSEN a uklidil míč do sítě.

28
    Winlajdumovi (PSV) odpískáno hraní rukou a domácí zahrávají nadějnou standartní situaci.

26
    Guardado (PSV) hledal kolmým pasem Depaye (PSV), ale přihrávka byla nepřesná a zachytila ji pozorná obrana domácích.

25
    Werghostův (HRC) nepovedený centr chytá brakář Zoet (PSV) a pošle míč do hry od své branky.

24
    Cziommer (HRC) ošklivým skluzem fauloval u postranní čáry a dostává poslední varování před udělením žluté karty.

22
    Centr před branku stahuje do svých rukavic brankář Tegenkamp (HRC).

22
    Rohový kop pro PSV.

21
    Koenders (HRC) fauloval na polovině Depaye (PSV), rozehrávají hosté.

20
    Fretka se zaběhla mimo hrací plochu, může se pokračovat ve hře.

19
    A teď utkání přerušeno ještě za úsměvnějších podmínek, po hrací ploše se prohání fretka. Sudímu záleží na bezpečí všech zřejmě.

18
    Ošetřovaný brankář Zoet (PSV), který si nejspíše ublížil při vyboxování míče.

17
    Rohový kop vyboxoval brankář Zoet (PSV) přímo k Cziommerovi(HRC), ten však poslal odražený míč střelou pouze mimo tři tyče.

16
    Bel Hassani (HRC) dostal pěkný centr do vápna, ale nedokázal si s ním ideálně poradit a hosté odvrátili. Následuje rohový kop.

15
    Sprintérský souboj u postranní čáry teď zvládl lépe hostující Bruma(PSV) a zabránil tak nebezpečné akci domácích.

12
    Úsměvná situace, hlavní rozhodčí Lisveld inkasoval k velké radosti fanoušků míčem přímo do hlavy po nešťastném odrazu.

11
    Memphis Depay (PSV) tentokrát namířil svoji ránu vysoko nad branku Telgenkampa.

10
    Opět faulovaný Winjaldum (PSV), ale tentokrát o poznání blíže brance domácích. Přímý volný kop z dobrých 25.metrů.

10
    Bruns (HRC) fauloval Winlajduma (PSV), míč tedy přisouzen hostům.

8
    Winjladum (PSV) dostal sklepnutý míč na velké vápno a pokoušel se chytře lobem přehodit brankáře Telgenkampa, ale míč zamířil pouze na branku.

6
    Na druhé straně zajímavý průnik Cziommera (HRC), kterého zastavil až na hranici šestnáctky Guardado (PSV).

5
    První velmi dobrá možnost hostů, Wilems (PSV) vysunul uličkou de Jonga a ten z velkého vápna minul branku domácích.

4
    Depay(PSV) trefil pouze postavenou zeď domácích.

3
    Faulovaný de Jong, standartníí situace pro PSV z dobré pozice.

2
    První pokus o kombinaci na straně hostů, ale Depay s Maherem si nepřihráli přesně. Vhazování pro domácí.

1
    Úvodní výkop obstaral hostující PSV.

1

Heracles Almelo: Telgenkamp – Aktaou, Veldmate, Wierik, Koenders – Cziommer, Bel Hassani, Bruns – Tannane, Werghost, Linssen.
    Náhradníci: Avdič, Fij, Heerkes, Gortemaker, Navrátil, Sibum, Pelupessy. Trenér: Stegeman.

PSV Eindhoven: Zoet – Bruma, Rekik, Wilems, Arias – Wijnaldum, Guardado, Maher – Depay, de Jong, Narsingh.

Rozhodčí: Lisveld.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

08.04.12 KNV PSV – Heracles 3 : 0

Hosté přijíždějí k dnešnímu utkání jako lídr celé Eredivise, když nasbírali v odehraných 11-ti zápasech 27 bodů (9-0-2). V útkáních na hřištích soupeře získalo PSV bodů 9 (3-0-2). Nejlepším kanonýrem PSV je se sedmi brankami M.Deepay.

Domácí tým vstupuje do dnešního utkání z nelichotivé 17.pozice, při zisku pouhých šesti bodů (2-0-9). V domácím prostředí Heracles získal tři body (1-0-4). Nejlepším střelcem týmu je s třemi brankami B.Linssen.

Vítám vás u on-line přenosu v rámci 12.kola nizozemské Eredivisie mezi celky Heracles Almelo a PSV Eindhoven.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.