Admira Praha – Bohem. Pr. 1:2 (kon.) | Jirny – Chrudim 3:0 (kon.) | Čáslav – Chomutov 2:1 (kon.)
Štěchovice – Vyšehrad 0:1 (kon.) | Benešov – Písek 2:0 (kon.) | Zápy – Louňovice 2:2 (3:1 po pen.)
TJ Štěchovice
0:1 (0:1)
FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 09.11.2014, 14:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga

Vítám Vás u on-line přenosu z utkání 14. kola ČFL, ve kterém budeme spolu sledovat utkání Štěchovice – Vyšehrad. Štěchovice dnes hrají své poslední domácí utkání v roce 2014. Zápas je na programu od 14:00.

FK Slavoj Vyšehrad // 23 bodů – 9. místo.

Do Štěchovic dnes míří třetí pražský celek v řadě, dnes to bude Slavoj Vyšehrad, letošní nováček ČFL. Klub, hrající v jednom z pěti historických jader v Praze, je aktuálně na 9. místě tabulky.

Samotný start ročníku Vyšehradu nevyšel, první zápasy prohrával s velkým rozdílem. Poté ale přišlo několik posil z Kolína který využívá Vyšehrad jako svojí farmu. Právě tyto posili úplně otočili směr klubu, přišla dlouhá série výher a pouze porážky s Bohemians Praha a Čáslaví.

Zatím to Vyšehrad vytáhl na pěkné deváté místo a ambice klubu sahají ještě výše. Dnes ale čeká na Vyšehrad velmi těžké utkání, Kolín hraje dopoledne na Žižkově, a můžeme jen spekulovat, zda to hráči Kolína stihnou i na tento zápas.

V posledním zápase si Vyšehrad natrénoval poprvé v sezoně penalty. Po remíze 4:4 s Chomutovem vyhrál Vyšehrad penalty 4:3.

FK TJ Štěchovice // 21 bodů – 10. místo.

Zajímavý zápas čeká dnes trenéra Štěchovic, který trénoval Vyšehrad v minulých letech. O motivaci tedy bude na domácí straně částečně postaráno.

V posledním domácí utkání Štěchovice neudrželi svojí pověst silné domácí půdy a podlehli 0:1 Střížkovu. To byla již třetí domácí porážka v této sezoně, což je jistě nad plány středočeského týmu.

Velmi příjemná i nepříjemná zpráva dorazila v tomto týdnu. Mladý záložník Jan Prosek byl Pavlem Hoftychem vybrán do reprezentace U-20 a bude chybět v Chomutově. Na druhou stranu je to ale dobrá reklama pro Štěchovice (Prosek je zapůjčen ze Slavie) i samotnou ČFL.

V posledním zápase Štěchovice vyloupili Písek (výhra 2:0) a udrželi si 10. místo. V dnešním utkání půjde o souboj o daleko vyšší příčky.
    Video-pozvánka na dnešní utkání, Štěchovice hrají poslední domácí zápas v roce 2014.

Oba celky jsou již na hřišti, utkání začne z pár okamžiků.

1

3
    Úvod utkání nám přináší boj na půlce hřiště, mírně aktivnější jsou zatím hosté.

4
    Střelecký pokus Mujagiče šel mimo bránu.

5
    Další střelecký pokus hostí, Sňozík v poklidu chytá.

6
    Před Ansumou musel odkopávat Sňozík, který situaci zvládl.

7
    Bustův centr sklepával pro spoluhráče Hřebeček, ovšem nikoho nenašel.

7
    Laušman mohl zakončovat do sítě, jeho pokus nevyšel.

8
    Laušman nebezpečně dotíral před Kubátem který situaci zvládl.

9
    Aktivitu přebírají domácí, Pavlík ani Švejda ale nedostali balon do vápna.

12
    Štěchovice měli k dobru dva rohové kopy, ani po jednom ale nepřišlo nebezpečné zakončení.

13
    Mujagič se po souboji ocitl na zemi, rozhodčí faul nepíská a pokračuje se ve hře.

14
    Hosté férově vracejí zakopnutý balon.

15
    Nyní vážná situace, Laušman na zemi a bude zřejmě střídat.

17
    A je tu střídání, Laušman odstupuje a nastuje Ivan Pánek.

18
    Hanuš fauloval Müllera, o faul na penaltu se dle rozhodčího nejednalo.

18
    Domácí měli k dispozici alespoň rohový kop, po kombinaci se k zakončení dostal Müller a míří těsně nad břevno.

20
    Chvilka nejistoty hostí a Kubát musel ukázat reflex. Vše zvládl a jako nástavbu chytl centr Hřebečka.

22
    Po delší době u balonu Sňozík, domácí celek ale nevyužil možnost a hosté jsou u balonu.

23
    Centr Kučery do vápna měl Sňozík ve své režii.

23
    Zatím je to velký boj, oba celky se snaží dostat do vápna ale nevidíme moc zakončení.

25
    Müller zvolil malou domů, poté přišel faul Zavadila a domácí z půlky zahrávají standardku.

26
    Müllerův centr kryl Hendrych pro Kubáta, ten si balon vzal do rukavic.

27
    Ansuma se dostal za obranu domácích a myslel na zakončení do kterého se mu zamotal Müller, následně hostující hráč fauloval.

29
    Prosek se snažil dotírat na Kubáta ale k balonu měl daleko.

29
    Švejdův pokus se neujal ale domácí šli opět do zakončení. Kubát vyráží na roh.

30
    A po rohu zakončuje Švejda mimo bránu.

31
    Hřebečkův centr do vápna si v pohodě bere Kubát.

32
    Hosté si špatně přihráli a domácí opět dostávají balon.

33
    Kočímu se nepovedla ulička, u balonu Sňozík.

34
    Vyšehrad právě vstřelil branku!

To byla mírná chyba domácích. Nejprve se domácí domáhali odpískání ruky v útočném vápně. Ansuma na druhé straně vybojoval balon a přihrával na Mujagiče který poslal balon před MICHALA KOČÍHO a ten doklepl balon za Sňozíka – 0:1!
    KOČÍ - 0:1

36
    S centrem Müllera si obrana hostí poradila.

37
    Útočný faul Mujagiče, domácí mají chvilku klidu.

38
    Faul na aktivního Mujagiče, hosté dostávají balon i přes nevoli domácích fanoušků.

40
    Jukl si při zpracování pomohl rukou.

41
    Krásný průnik Proseka po přihrávce Nováka, bude se kopat roh.

41
    Z rohového kopu se domácí celek neprosadil, navrch je pískán útočný faul.

43
    Mujagič byl faulován a hned poté rozehrával standardku, Sňozík chytá.

44
    A opět Mujagič na zemi, další faul.

45
    Běží poslední minuta, pro domácí poslední možnost na vyrovnání.

45
    Busta v ofsajdovém postavení ve vápně.

45

První poločas utkání je za námi a stav utkání je zatím 0:1. První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu, větší převahu měli spíše domácí. Ale jsou to host, kteří se dostali do vedení. Nejprve se dle dle fanoušků nepískala ruka v útočném vápně a poté vybojoval po špatném odkopu Sňozíka balon Ansuma, předal Mujagičovi, a aktivní Mujagič naservíroval balon po Kočího, který zakončoval k tyči přesně. Domácím se již nepodařilo vyrovnat. Druhý poločas začne cca v 15:02.

Hráči obou mužstev jsou již na hřišti, za pár okamžiků odstartuje druhá půle.

46

46
    Střídání hostí: Odstoupil Ansuma a nastoupil Smolák.

47
    Hřebeček se pokoušel o dva centry do vápna, ani jeden domácí nezužitkovali.

48
    Centr na Říhu zastavil Kubát.

49
    Říha si obešel Hanuše ale poslal střehu hodně mimo bránu.

50
    Přiklepnutí Pánka a centr Hřebečka mimo hru.

51
    Jakobovský včas odkopl balon do zámezí.

52
    Prosovi nesedla střela ale i tak byla pro Kubáta nebezpečná, bohužel mimo bránu.

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

53
    Švejdova střela mimo bránu.

54
    Novák si obhodil obránce a střílel, Říha balon netečoval a odkopává Kubát.

56
    Hosté i s pomocí několika odrazů šli do útoku, Smolák ale byl v ofsajdu a nechal balon Sňozíkovi.

56
    Střelecký pokus Zavadila šel mimo bránu.

57
    Hřebečkův centr končí v rukavicích Kubáta.

58
    Sňozík musí řešit pár situací, ty mu zatím nepřinášejí nebezpečí.

59
    razantní odkop balonu z areálu v podání Kratochvíla.