Kladno – Chomutov 3:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 4:6 (kon.)
Litoměřice – Havířov 1:0 (kon.) | Prostějov – Motor ČB 3:7 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 1:2 (1:2 po s.n.)
Jihlava – Ústí n/L 5:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 15.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

53:43
    Roman Chlouba dvě minuty hákování, Šumperku se tak naskytuje možnost odskočit soupeři opět o dvě branky.

40:01
    Karel Ton vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a bude se tak hrát čtyři na čtyři.

39:15
    Lukáš Novák jel k rozhodčímu reklamovat že byl zasažen vysokou holí. Rozhodčí nakonec i vylučuje. Karel Plášek si jde odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

35:17
    Domácí tým si zahraje přesilovku. Aleš Pavlas dostává dvě minuty za napadení.

17:10
    První vyloučení na domácí straně. Aleš Staněk si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

10:31
    Kadaň si v pěti moc dlouho nezahrála. Petr Jíra usedá na trestnou lavici za hrubost.

07:54
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za hákování dostává Aleš Pavlas.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 27. Vrdlovec (Brunec, Plášek), 36. Vrdlovec (Žálčík), 59. Moskal (Brunec, Sedlák) – 43. Chlouba (Hammerbauer)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík, Bail, Piegl – Haas, Velecký, Vávra – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Kužílek, Vachutka, Cink
    Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Bartejs, Stehlík, Opalek, Pavlas, Trefný, Sathmary, Mazanec – Ton, Chlouba, Jíra – Hlava, Račuk, Kadlec – L. Novák, Hejcman, J. Novák – Hammerbauer, Berlev, Lehnert

Rozhodčí: Šutara – Černý, Reich