Zwolle – Den Haag 3:1 (kon.) | Utrecht – Heracles 2:4 (kon.) | Groningen – Heerenveen 1:1 (kon.)
Arnhem – Twente 2:2 (kon.)
PEC Zwolle
3:1 (1:0)
HFC ADO Den Haag
Neděle 07.12.2014, 12:30 • FC Zwolle Stadion • Nizozemská Eredivisie

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (14:21:36)

Dnešní utkání sledovalo 11 700 diváků.

Je dobojováno. Ve druhém poločase jsme byli svědky krásného fotbalu a tří branek. O první se postaral Jesper Drost, o další pak Tomáš Necid (pro něj to byla druhá branka v zápase). V závěru ještě snížil Michiel Kramer, ale ani to nic nezměnilo na tom, že domácím zůstávají všechny body za plnou výhru.

90+3

90+3
    Hosté se ještě snaží něco vykouzlit u brány domácích, nicméně fanoušci již oslavují další vítězství.

90+2
    O přímák se postaral van Hintum, míč ale lapil do svých rukavic Hansen.

90+2
    Domácí ještě budou kopat volný přímý kop.

90+1
    A další žlutá karta, tentokrát pro Meijerse.

90
    Kramerova hlavička nestihla ani doputovat do klece domácích a už ji měli na kopačkách domácí hráči. Nastavovat se budou ještě tři minuty. Jak je vidno, hráči by si přáli méně.

89
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Necid, přichází Nijland.

88
    Dion Malone vidí žlutý kartón za shození protihráče.

88
    Necid našel úchvatnou přihrávkou Drosta, ten ale šanci nevyužil nejlépe a ztrácí míč.

86
    Hansen nyní manévruje s míčem od brány jako Manuel Neuer z Bayernu Mnichov. Hosté nemají už žádnou motivaci a oba týmy čekají na závěrečný hvizd.

85
    Hansen zcela mimo bránu přihrál do vápna, kde stál připravený Derijck. Utkání se již spíše dohrává.