Zwolle – Den Haag 3:1 (kon.) | Utrecht – Heracles 2:4 (kon.) | Groningen – Heerenveen 1:1 (kon.)
Arnhem – Twente 2:2 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:2 (2:1)
FC Twente
Neděle 07.12.2014, 16:45 • GelreDome • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště zase na shledanou. (18:45:50)

Máme tu konec utkání. V tomto utkání jsme mohli vidět gól přímo z rohu, dva góly během dvou minut nebo také červenou kartu. Ale teď vše popořádku. První gól padl už v 16. minutě když se přímo z rohového kopu trefil Marko Vejinovič a míč umístil na zadní tyč. Poté ale ve 33. minutě vyrovnal po skvělé přihrávce Mokhtara Jesús Manuel Corona a stav byl tak vyrovnaný 1:1. Netrvalo to ale dlouho, necelou minutu na to se po rohovém kopu prosadil Jan-Arie van der Heijden a vrátil tak svému týmu jednobrankový náskok. Ve druhém poločase, konkrétně v 50. minutě ve vápně nešetrně fauloval Pröpper a viděl od rozhodčího červenou kartu a hosté měli šanci vyrovnat z pokutového kopu. Hakim Ziyech proměnil pokutový kop s přehledem k pravé tyči a vyrovnal na 2:2. Po zbytek zápasu dokázali domácí v 10-ti lidech ubránit remízu 2:2 a z tohoto zápasu si odnesli alespoň 1 bod.

Držení míče : 46% – 54%
    Střely celkem : 23 – 12
    Střely na branku : 8 – 5

90+4

90+4
    Mokotjo poslal patičkou dobrý pas na Coronu, ten ho ale nestihl a vykopávat od branky bude Room.

90+3
    Vejinovič to zkusil přímo na branku, jeho střela však míří vedle levé tyče.

90+3
    Šance domácích. Labyad se dostal na levé straně přes dva obránce, jeden ho ale fauloval a domácí tak budou rozehrávat přímý kop.

90+2
    Domácí jsou nyní u míče a nikam zbytečně nepospíchají.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90
    Hosté budou střídat potřetí. Hřiště opouští Borven a místo přenechává Oosterwijkovi.

89
    Ibarra se řítil po levé straně, dostal se až do vápna, poté vystřelil, ale jeho střela míří vysoko nad branku.

87
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání a stav utkání je stále nerozhodný 2:2.

86
    Ibarra se řítil proti dvěma hostujícím obráncům, na levé straně měl ještě volného Labyada, předal mu tak míč a ten zkusil střelu, jeho střela však míří vysoko nad branku.

85
    Ziyech poslal z rohového kopu míč na hranici malého vápna na Bjellanda, ten se ale provinil útočným faulem a míč tak zůstane u domácích.

84
    Ziyech poslal centr do vápna a ten byl zřejmě tečovaný, tak hosté budou zahrávat rohový kop.

82
    Mokotjo stáhl zezadu za dres jednoho z domácích hráčů a od rozhodčího vidí žlutou kartu.

81
    Domácí budou střídat. Hřiště opouští Olijnyk a místo přenechává Labyadovi.

80
    Ibarra dostal dobrý pas za obranu, jenomže před ním ještě stačil míč odkopnout jeden z obránců a domácí budou jen vhazovat.

79
    Mokhtar centroval z pravé strany, Kashia ale dnes hraje velmi dobrý zápas a míč hlavičkuje do bezpečí.