Neapol – Empoli 2:2 (kon.) | Atalanta BC – Cesena 3:2 (kon.) | Janov – AC Milán 1:0 (kon.)
Parma – Lazio 1:2 (kon.) | Inter – Udinese 1:2 (kon.)
Parma Calcio 1913
1:2 (1:1)
S. S. Lazio
Neděle 07.12.2014, 15:00 • Stadio Ennio Tardini (Parma) • Italská Serie A

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a u dalšího on-line přenosu se těším na shledanou. (16:58:27)

Ve druhé půli padl jediný gól, jenž však rozhodl o dnešním vítězi. Hosté potvrdili papírové předpoklady a navzdory první inkasované brance dokázali nepříznivý stav otočit a zvítězit. Domácí mohou mrzet neproměněné šance především v první půli, po které mohli klidně vést i o dvě branky, poté ještě musí litovat ztraceného vedení v závěru první půle. To byly nejspíš rozhodující okamžiky tohoto střetnutí.
    Parma padla s Laziem
    Parma podlehla Laziu 1:2.

90+4

90+3
    Z něj hráči Lazia sice nezahrozili, ale u míče zůstávají.

90+2
    Hosté mohli definitivně rozhodnout o svém vítězství, tečovaný míč Mauri u levé tyče nedostihl, aby jej mohl tečovat do brány, ale dokázal přihrát před ni, avšak nenašel nikoho ze spoluhráčů. Bude to roh.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Žlutou kartu dostává Senad Lulić (S. S. Lazio).

88
    Žlutou kartu dostává Afriyie Acquah (Parma FC).

87
    Po faulu budou domácí rozehrávat ze středového kruhu, čas se jim ale neúprosně krátí.

85
    Domácí zaspali v obraně, neboť se mylně domnívali, že to bude ofsajd, hrálo se dál a jeden ze soupeřů přihrál z levé strany před bránu, Iacobucci se snažil míč zachytit a to se mu nepodařilo, míč se ocitl před zcela volnou bránou, ale nikdo z fotbalistů v modrém jej nedokázal poslat za čáru.

84
    Iacobucci sice musel zasáhnout, ale nebylo to nic vážného. Míč končí v jeho náruči a domácí brankář rychle rozehrává.

83
    Možná přijde nyní se standardkou Lazia.

82
    Zápas pokračuje ve stejném trendu, týmy se mezi sebou vyměňují balóny, ale šanci nebo aspoň trochu nebezpečnou střelu jsme dlouho neviděli.

79
    Hosté drží míč na kopačkách a do bezhlavého útočení se neženou.

77
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází José Mauri, přichází Ishak Belfodil.

77
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Filip Djordjević, přichází Miroslav Klose.

76
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez větší šance.

73
    Domácí se dožadovali rohového kopu, ale hlavní arbitr nařizuje, i přes velkou nevoli, odkop od brány.

Petr Frömel

Branky: 45. Palladino (Santacroce) – 45+3. Mauri (Biglia), 59. Anderson (Djordjević)

Karty:   3. Lodi (PRM), 33. Santacroce (PRM), 47. Gobbi (PRM), 88. Acquah (PRM) – 10. Biglia (LAZ), 58. Anderson (LAZ), 68. Parolo (LAZ), 90. Lulić (LAZ)

Parma Calcio 1913: Iacobucci – Santacroce (64. Mendes), Lucarelli, Costa – Rispoli, Mauri (77. Belfodil), Lodi, Galloppa (69. Acquah), Gobbi – Cassano, Palladino.
    Náhradníci: Cordaz, Ćorić – Mendes, Pozzi, Belfodil, De Ceglie, Ristovski, Bidaoui, Acquah, Mariga, Souza, Jorquera.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, de Vrij, Radu, Braafheid (38. Cana) – Parolo, Biglia, Mauri – Anderson (65. Keita), Djordjević (77. Klose), Lulić.
    Náhradníci: Berisha, Strakosha – Klose, Keita, González, Onazi, Ledesma, Cana, Cataldi, Cavanda, Novaretti.

Rozhodčí: M. Guida – R. Di Fiore, M. Vivenzi