Olomouc – Písek 6:3 (kon.) | Jihlava – Letňany 4:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:1 (kon.)
Chomutov – Třinec 0:5 (kon.) | Sparta – Zlín 6:3 (kon.) | Vsetín – Č. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.)
K. Vary – Vítkovice 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Hr. Králové 0:5 (kon.) | Havířov – PZ Kladno 7:3 (kon.)
Poruba 2011 – Kladno 0:7 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 2:6 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 5:3 (kon.)

57:59
    Mušovi střela vůbec nesedla, hrají hosté.

57:25
    Slávisté se nikam neženou a nyní pouze odevzdávají kotouč svému soupeři.

56:33

56:15
    Východočechům se zatím v přesilovce příliš nedaří, opět rozehrávají od vlastní klece.

54:33
    Patočka (SLA) hákoval, za což inkasuje menší trest.

53:20
    Slavia právě vstřelila branku!
    Střelu Aleše Marečka vyrazil Červený jen před sebe, odkud dostal puk za záda gólmana Pardubic DAVID KOHÚT! Asistence: Aleš Mareček, David Matějka.

53:06
    Sešívaní se usazují v útočném pásmu.

52:30
    Rohlík (PCE) je potrestán za sekání.

51:53
    Pardubice bojují o puk v útočném pásmu u zadního mantinelu.

51:12
    Vildumetz v obrovské šanci! Tváří v tvář pardubickému brankáři zkusil bekhendový blafák, následně ovšem zamířil jen do betonu Červeného, kterého tak nechal vyniknout!

50:32
    Mušo zastaven na útočné modré, hrají hosté.

49:08

49:06
    Kombinace Východočechů v útočné třetině k hrožení Petříka nevedla, Slavia opět vyhazuje.

48:13
    Voženílkovi se střela příliš nepodařila, Petřík v pohodě zasahuje lapačkou.

47:40
    Pražané se osvobozují.

47:08
    Hejda (SLA) dostává menší trest za nedovolené bránění.

46:28

46:10
    Pardubice vyhazují.

45:38
    Domácí se nepřesnou přihrávkou sami vyhnali z útočného pásma.

45:19
    Šmerhovi střela nesedla a puk jen zaduněl i zadní mantinel.

44:28
    Za podražení je potrestán Rohlík (PCE).

44:25
    Icing sešívaných.

43:54
    Hradil mohl přidat svůj druhý gól. Položil si Červeného, bekhendem však nedokázal zasunout puk za jeho záda!

42:54
    Hraje se ve středu kluziště, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

42:07
    Mušovu prudkou přihrávku nedokázal Kolář zpracovat.

41:26
    Další útok zahajují hosté.

40:40
    Tečovaná Wünschova střela končí na zadním mantinelu.

40:01

Je za námi čtyřicet minut dnešního utkání. Sešívaní odskočili svému soupeři na tříbrankový rozdíl zásluhou branek Muša a Hejdy. Třetí třetina začne přibližně ve 14:10.

40:00

39:35
    TADEÁŠ HEJDA vypálil od modré a propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Filip Zderadička, David Kohút.

38:44
    To se příliš nelíbilo trenérovi hostů, který tak dlouho protestoval, až vyfasoval dvouminutový trest za nesportovní chování. Budeme sledovat přesilovku domácích.

38:44
    Vobořil (SLA) a Cach (PCE) usedají na trestnou lavici ve stejný čas za vzájemnou menší potyčku.

38:44
    Pochobradský tentokrát zakončoval z bezprostřední blízkosti, i tentokrát byl ale úspěšnější brankář Slavie.

37:50
    Přečíslení tři na dva zakončil střelou z prostoru mezi kruhy Pochobradský, Petřík úspěšně zasahuje.

37:26
    Pardubice jsou už také kompletní.

36:59

36:55
    Marečkově střele vystavil stopku Červený vyrážečkou.

36:15
    Proti Šmídově dělovce stačil Červený včas přilepit ruku k tělu.

35:26
    Horyna (PCE) je potrestán za hákování, takže se poměr sil na ledě vyrovná.

35:01
    Mušo již je na ledě, navíc Pražané vyhazují.

34:59
    Dalším vyloučeným na straně Slavie je Vobořil (SLA), na dvě vteřiny tak budou hrát červenobílí jen ve třech!

34:23
    Rudy tečoval nahození od modré mimo.

33:55
    Domácí se osvobozují.

33:01
    Sekáním se prohřešil právě kapitán Slavie Ivan Mušo (SLA), který dostává menší trest.

31:58
    Průniková přihrávka na IVANA MUŠA byla sice tečována, ne však sražena, a tak ujížděl slávistický kapitán tváří v tvář na Červeného, s nímž si poradil přesnou forhendovou kličkou a následným zakončením mezi betony! Asistence: Jan Šergl, Tomáš Šmerha.

30:46

30:09
    Hosté se sami vyhnali z útočné třetiny.

29:12
    Pokus od modré sražen mimo tři tyče.

28:46
    Za podražení již usedá na trestnou lavici Kolář (SLA).

28:16
    Růžičkovu nepříliš tvrdou střelu zalepil Petřík na hrudi.

27:27
    Ve druhé třetině zatím sledujeme výrazně opatrnější hokej než v té první. Slávisté zahajují další akci zpoza vlastní svatyně.

25:50
    Odpískána přihrávka rukou, následuje vhazování ve středním pásmu.

25:13
    Slávisté velmi agresivně napadají rozehrávku hostů. Ti zatím ale drží puk.

24:35
    Na druhé straně mířil mezi Červeného betony Patočka, i druhý gólman je ale úspěšnější než střelec.

24:24
    A opět sledujeme přerušení po zákroku domácího muže s maskou.

24:09
    Na druhé straně zasahuje Petřík lapačkou a přerušuje hru.

23:25
    Matějka vypálil velmi nebezpečně, Červený si ale nakonec vyrážečkou poradil.

22:23

22:21
    Po Bočkově nahození Petříkovi puk vypadl, o zbytek se ale postarali jeho beci.

21:54

21:03
    Hosté kombinují v útočné třetině.

20:23
    Vildumetz (SLA) inkasuje menší trest za nedovolené bránění.

20:01

Po první třetině zatím vedou slávisté, kteří otočili dosavadní vývoj utkání. Gólový účet otevřel už ve 4. minutě Rohlík. Za domácí se ale dokázali prosadit Kohút a Hradil, takže do kabin odchází červenobílí spokojenější.

20:00

19:44
    Mušo nachytán v ofsajdu.

19:00
    Minuta do konce úvodní dvacetiminutovky, hraje se ve středním pásmu.

18:26
    Jajcay mířil z mezikruží mezi betony Petříka, ten je ale sklapl včas.

17:51
    MATYÁŠ HRADIL vybruslil zpoza branky hostí a nadvakrát propasíroval puk za brankovou čáru, čímž otáčí dosavadní vývoj utkání! Bez asistence.

17:37
    Po dobré kombinaci červenobílých se musel Červený pořádně roztáhnout, aby mohl předvést dobrý zákrok lapačkou.

16:36

15:55
    Kučera (PCE) zatáhl za záchrannou brzdu a je potrestán menším trestem za nedovolené bránění.

15:28
    Zatím se sešívaní brání dobře, budeme sledovat buly ve středním pásmu.

14:36
    Za držení protihráče je vyloučen Vobořil (SLA).

13:36
    Chybná rozehrávka potrestána i na straně Východočechů! Dominik Valík obral soupeře o kotouč, který následně předložil DAVIDU KOHÚTOVI. Ten z bezprostřední blízkosti nezaváhal a překonal Červeného střelou do horního růžku pardubické svatyně! Asistence: Dominik Valík.

12:52

12:32
    Tomaníkovu ránu do horních pater branky Petřík nadvakrát ukryl do lapačky.

12:26
    Horyna z pravého kruhu přestřeluje.

11:29
    Pěkný Růžičkův průnik do útočného pásma zastavil až Petřík, který předvedl pěkný zákrok lapačkou.

10:52
    Tadeáš Hejda (SLA) nedovoleně bránil, za což usedá na trestnou lavici.

10:40
    Kohút tečoval nahození od modré jen do betonů brankáře hostí.

09:40
    Na druhé straně ujel domácí obraně Rohlík, položil si gólmana na druhou stranu, ovšem následně trefil jeho hokejku, která jako jediná ještě zůstala v téměř prázdné kleci.

08:47
    Do obrovské šance si sjel Vildumetz, jenž ale z prostoru mezi kruhy přestřelil poloprázdnou branku!

08:11
    Střela od modré sražena mimo.

07:42
    Slávisté poslali zpoza klece puk do brankoviště Červeného, čímž vytvořili obrovský závar, nakonec ale kotouč za brankovou čáru neprotlačili.

06:56
    Za hákování je vyloučen Boček (PCE).

06:45
    Ofsajd Východočechů.

06:10
    Rozjetý Kolář byl zastaven pěkným čistým hitem.

05:41

05:06
    Od modré vypálil tvrdou ránu Šmerha, nikdo z jeho spoluhráčů ale puk netečoval, a tak Červený ukryl puk do náruče.

04:38
    Hosté vyhazují.

03:41
    Přesilová hra pro Slavii.

03:19
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Sešívaní zazmatkovali při rozehrávce, z čehož dokázali vytěžit Východočeši úvodní branku! Z prostoru mezi kruhy zamířil přesně nad Petříkovu vyrážečku MIROSLAV ROHLÍK. Asistence: Adam Růžička, Jakub Martinec.

01:41
    Na druhou stranu neúspěšně za kotoučem spěchal Matějka, a tak mají puk na svých holích opět Pardubičtí.

01:15
    Tomaníkovo nahození schoval Petřík v pohodě do lapačky.

00:32
    Hosté vstoupili do utkání agresivněji a Petřík raději přerušuje hru.

00:01

HC Slavia Praha: Petřík (Patera) – Zderadička, Hejda, Wünsch, Šmíd, Valík, Vobořil – Hradil, Patočka, Vildumetz, Šteiner, Šergl, Fiala, Matějka, Kolář, Mušo (C), Mareček, Kohút, Šmerha

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Červený (Vlk) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Šklíba, Mikulčák, Boček – Krejčík, Tomaník, Petrus, Cach, Roubal, Rohlík (C), Kubišta, Voženílek, Jajcay, Růžička, Pochobradský, Martinec

Rozhodčí: Hodač – Buček, Marek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 14. Kohút (Valík), 18. Hradil, 32. Mušo (Šergl, Šmerha), 40. Hejda (Zderadička, Kohút), 54. Kohút (Mareček, Matějka) – 4. Rohlík (Růžička, Martinec)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Vlk) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Šklíba, Mikulčák, Boček – Krejčík, Tomaník, Petrus, Cach, Roubal, Rohlík (C), Kubišta, Voženílek, Jajcay, Růžička, Pochobradský, Martinec

Rozhodčí: Hodač – Buček, Marek