Švédsko U20 – Česko U20 | 5:2 (kon.) | | | Kanada U20 – Slovensko U20 | 8:0 (kon.) | | | Dánsko U20 – Švédsko U20 | 1:5 (kon.) |
Slovensko U20 – Finsko U20 | 2:1 (kon.) | | | Česko U20 – Švýcarsko U20 | 2:5 (kon.) |
Benátky n/J – Třebíč | 2:1 (po pr.) | | | Havířov – Litoměřice | 0:2 (kon.) | | | Motor ČB – Prostějov | 5:2 (kon.) |
Kadaň – Šumperk | 4:1 (kon.) |
Viťaz – Atlant | 2:4 (kon.) | | | Minsk – Riga | 2:1 (po pr.) |
Jokerit – Ufa | 3:4 (kon.) | | | Záhřeb – Team Canada | 1:3 (kon.) |
Česko U18 – Finsko U18 | 0:2 (kon.) | | | SR 18 – Švýcarsko U18 | 2:3 (kon.) |
Kolín – Řisuty | 8:1 (kon.) | | | Kobra – Vrchlabí | 9:5 (kon.) | | | Jablonec n/N – Bílina | 2:4 (kon.) |
SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 1:8 (kon.) |
Znojmo – Budapešť | 9:1 (kon.) |
Olomouc – Č. Budějovice | 2:2 (kon.) | | | Letňany – Ševci Zlín | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Ševci Zlín | 3:8 (kon.) |
Mladá Boleslav – Letňany | 3:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Olomouc | 1:6 (kon.) | | | Letňany – Č. Budějovice | 7:3 (kon.) |
Ševci Zlín – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
po prodl.
HC Benátky nad Jizerou
2:1
(1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
56:54
|
Vyloučen domácí Petr Ulrych za zdržování hry .
|
|
49:42
|
Tak zřejmě na doporučení čárového rozhodčího je vyloučen domácí Adam Dlouhý za vysokou hůl.
|
|
45:43
|
Potrestána hráčská lavice domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jan Ordoš.
|
|
36:41
|
Vyloučen domácí Jan Plodek za hákování.
|
|
25:56
|
Vyloučen hostující Roman Erat za vražení.
|
|
24:15
|
Vyloučen domácí Petr Ulrych za sekání.
|
|
19:59
|
Vyloučen hostující Rostislav Malena za sekání.
|
|
12:28
|
Vyloučen hostující Rostislav Malena za hákování.
|
|
3:31
|
Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Roman Erat za faul loktem, u domácích Daniel Miškovský za hrubost.
|
Branky a nahrávky:
16. Dlouhý (Mikyska, Kolmann), 64. Dlouhý (Kica) – 37. Pekr (Řípa, Bartoň)
Rozhodčí: Würtherle – Bosák, Kreuzer
Diváci: 429
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
Stejskal (Jelínek) – Havlín, Plutnar, Pálek, Kolmann, Jandejsek, Ulrych, Pabiška, Říha – Miškovský, Skořepa, Špaček – Hrníčko, Plodek, Víšek – Dlouhý, Mikyska, Kica – Psota, Skalický, Ordoš.
Náhradníci:
Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička (Dusík) – Zdráhal, Malena, Bartoň, Čejka, Přibyl, Šaur, Jaroš – Havel, Dolníček, Erat – Pekr, Řípa, Vodný – Čuřík, Raška, Wasserbauer – Mrázek, Králík, Čech – Juráň.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička (Dusík) – Zdráhal, Malena, Bartoň, Čejka, Přibyl, Šaur, Jaroš – Havel, Dolníček, Erat – Pekr, Řípa, Vodný – Čuřík, Raška, Wasserbauer – Mrázek, Králík, Čech – Juráň.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Würtherle – Bosák, Kreuzer
Diváci: 429
Ondřej Nejedlo