Kometa Brno – Sparta 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 3:2 (po pr.) | Kladno – Havířov 3:2 (kon.)
PZ Kladno – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 2:3 (kon.) | Písek – Vsetín 3:0 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.) | Zlín – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Olomouc 4:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 4:1 (kon.)
IHC Králové Písek
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 23.01.2015, 16:50Extraliga staršího dorostu

59:14
    Ještě jedno, zřejmě poslední, vyloučení v utkání. Za sevření puku vyloučen domácí Jan Turek.

58:08
    Hostující Matěj Dubnický odchází z utkání s pětiminutovým trestem plus trestem do konce utkání.

56:06
    Písek právě vstřelil branku!
    Strnadova křížná přihrávka zamířila přesně na hůl JANA PIXY, na kterého již čekala zcela odkrytá branka. Asistence: Karel Strnad.

54:53
    Bude se opět vylučovat na straně hostujícího týmu a Vsetínské čeká dlouhé oslabení ve třech. Potrestaným hráčem je Klůžela.

54:38
    Hosté budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty pro Ševčíka za podražení.

54:33
    Dlouhou přihrávku do jízdy si na modré zpracoval Bednařík a uháněl sám na branku, forhendovou kličkou ale neuspěl.

51:31
    V tuto chvíli se budou ale Valaši spíše bránit. Dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku.

45:05
    Ostrá Ševčíkova střela od modré skončila po zásahu píseckého brankáře těsně mimo branku.

43:41
    Daniel Hora půjde odpykávat menší trest a hosty tak čeká přesilovka.

42:33
    Hosté už zvedali ruce nad hlavu, ležící Hauser ale dokázal s vypětím všech sil udržet puk před brankovou čarou.

35:04
    Hosté se mohou zvednout v početní převaze. Menší dvouminutový trest pro Turka za držení protihráče.

31:38
    Obrobvská šance domácích. Hned dva hráči Písku stáli osamoceni před brankou Bechného, přičemž Rákosník po bekhendové kličce zakončoval prakticky do prázdn brány, v brankové pozici ale trefil jen ležícího brankáře Vsetína.

30:33
    Hosté budou hrát 15 vteřin ve třech. Dvě minuty pro Vítka za hákování.

28:48
    Výhodu jednoho hráče si nyní vyzkouší domácí Písek. 2+10 minut pro Augustina za úder do oblasti hlavy a krku.

25:41
    Domácí tým si zahraje oslabení. Dvě minuty pro Klase za držení.

23:22
    Domácí ve své vůbec první přesilové hře zvyšují svůj náskok na dvě branky. Úspěch slaví bekhendové zakončení DAVIDA POKORÉHO, které propadlo Bechnému pod tělem. Asistence: Tomáš Schwamberger.

22:10
    Hosté se krátce po první inkasované budou muset bránit. Menší trest pro Dubnického.

20:54
    Domácí se rychlým gólem dostávají na začátku druh části do vedení. Od mantinelu předložil Klas puk mezi kruhy DAVIDU POKORNÉMU, který nasměroval puk přesně k prav tyči. Asistence: Tomáš Schwamberger, Dominik Novotný

19:57
    V samotném závěru však mohli vsítit první branku zápasu hosté. Před Hauserem nebezpečně dorážel kotouč Dubnický, domácí brankář ale vleže dokázal udrželt puk před brankovou čarou.

16:25
    Možná tomu bude jinak nyní. Další menší trest pro hráče domácího Písku. Dvouminutový trest za podražení dostává Dominik Pecka.

11:54
    Bude se poprvé utkání vylučovat. Dvěma minutami je potrestán ostrý náraz na hrazení v podání Strnada.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 21. Pokorný (Schwamberger, Novotný), 24. Pokorný (Schwamberger), 57. Pixa (Strnad)

IHC Králové Písek: Hauser – Klochko, Turek, Novotný, Kozák, Radoš, Hora – Marek, Javůrek, Pokorný, Schwamberger, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Pecka, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa
    VHK ROBE Vsetín: Bechný – Krůžela, Bártek, Weintritt, Augustin, Vítek, Ševčík, Nadýmáček – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Kovář, Janošek

Rozhodčí: Poskočil – Kreuzer, Polonyi