Omsk – Jokerit 4:3 (kon.) | Čerepovec – Novokuzněck 3:0 (kon.) | N.Novgorod – Barys 2:1 (kon.)
Soči – Novosibirsk 7:3 (kon.)
Avangard Omsk
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
Jokerit Helsinky
Pátek 06.02.2015, 14:00 • Omsk Arena • KHL

39:34
    Ohtamaa byl před branku sražen zezadu Musatovem, který si jde sednout vedle Kalinina. Hosté budou hrát dvojnásobnou přesilovou hru. Rozhodčí trest nejdříve zrušili a poté ho opět obnovili. Zajímavá situace.

38:51
    Kapitán domácích, Kalinin, se provinil proti pravidlům a tak ho rozhodčí vykazují na trestnou lavici.

21:52
    Dvě minuty za nedovolené bránění odpískal rozhodčí Petteri Wirtanenovi. Domácí budou hrát v početní převaze.

19:16
    Domácí půjdou navíc do čtyř. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Neprjajev.

17:04
    Omsk bude mít další možnost přesilové hry. Na trestné lavici již sedí Jani Rita, který obdržel dvě minuty za sekání.

11:37
    Domácí si oddychnou. Na trestnou lavici totiž putuje Todd na dvě minuty hákování.

06:01
    Denis Kuljaš oslabuje svůj tým. Za vyhození kotouče si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

00:17
    Hned z kraje utkání si zahrají domácí přesilovou hru. Za držen je vyloučen na dvě minuty obránce hostů Gunderson.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 14. Kalinin (Perežogin), 24. Širokov (Paršin), 34. Gončarov (Ljamin), 56. Širokov (Paršin, Kurjanov) – 20. Gunderson (Todd), 41. Moses (Gunderson), 57. Moses (Todd)

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Gustafsson, Blaťák, Chomitskij, Kuljaš, Ljamin, Kulik, Gončarov, Gluchov – Perežogin, Kalinin "C", Kolarik – Paršin, Kurjanov, Širokov – Musatov, Neprjajev, Pervušin – Semjonov, Rasskazov, Lauta
    Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Vaananen, Gunderson, Todd, Korpikari, Peltola, Ohtamaa – Hagman, Kapanen "C", Huhtala – Rita, Maki, Hahl – Moses, Wirtanen, Omark – Ben-Amor, Sillanpaa, Poysti

Rozhodčí: Zacharov, Gašilov – Lazarev, Otmachov