Spišská N. Ves – Prešov 8:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:5 (0:1 po s.n.) | Bardejov – Senica 4:1 (kon.)
Detva – Trnava 1:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
8:4 (0:0, 5:1, 3:3)
PHK Prešov
sk Pátek 06.02.2015, 17:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • 1. liga play-off (SR)

V tretej tretine kazili hru najmä stále vylúčenia na oboch stranách, diváci sa ale mohli tešiť z ďalších šiestich gólov. Zápas nakoniec vyhrali Spišiaci 8:4. Už zajtra tímy čaká ďalší súboj a opäť na spišskonovoveskom ľade. (19:21:45)

60:00

59:32
    Začína sa nervozita stupňovať. Do bitky sa pustili Rojkovič s Tomčákom. Prvý menovaný dostal dve minúty za údery a dve za hru so zdvihnutou hokejkou, druhý dve minúty za údery.

58:58
    Hostia zatlačili súpera a niekoľkokrát aj pohrozili. Spišská musela faulovať. A bude hrať s nevýhodou o dvoch hráčov. Na lavicu hanby odišiel Cvengroš, hra so zdvihnutou hokejkou.

57:53
    Ďalšia presilová hra pre Prešov. Na trestnú lavicu odchádza Klinga, seknutie.

56:48
    Prešov dáva gól! Tak predsa áno. Medzi kruhmi stál nekrytý JOZEF TOMČÁK a strelou z príklepu znižuje. Asistencie: Jakub Fusek, Marek Pitka.

55:51
    Žeby Prešov dal ešte jeden gól? Spišiaci budú hrať bez Rojkoviča, seknutie.

55:34
    Ale domácim sa to nepáči. Krempaský poslal puk na Klingu, ktorý ale do prázdnej brány nedokázal skórovať.

53:58
    Prešov dáva gól! Od modrej sa k strele odhodlal DUŠAN KOBEĽA a puk prešiel až za chrbát Gavaliera. Asistencie: Jaroslav Niník.

53:08
    Prešovčania dostávajú šancu na skorigovanie výsledku. Vinníkom je Rojkovič, nedovolené bránenie v hre.

51:53
    Na zimný štadión dnes zavítalo 1290 divákov, ktorí určite neľutujú, že sem prišli. Krempaský strieľal spoza ľavého kruhu, neuspel.

49:49
    Spišská Nová Ves dala gól!
    To už je debakel! Boris Krempaský spoza brány adresoval prihrávku pred ňou stojacemu PETROVI ROJKOVIČOVI a ten sa z bezprostrednej blízkosti nemýlil. Asistencie: Boris Krempaský.

49:26
    PAVOL GURČÍK najprv prestrelil bránu, na modrú mu ale prihral opäť Branislav Cvengroš a tvrdou ranou prekonal brankára. Asistencie: Branislav Cvengroš.

48:36
    Ale zahrajú si s výhodou o dvoch hráčov. Ďalším potrestaným je Niník, seknutie.

48:15
    Domácim ale presilová hra nevychádza a Prešovčania vyhadzujú puk cez všetky čiary.

47:28
    Ďalšia presilovka pre Spišskú Novú Ves. Dve minúty si na trestnej lavici posedí Chalupa, hra so zdvihnutou hokejkou.

45:38
    Pavol Gurčík cez celé klzisko našiel vpredu FRANTIŠKA KOKYHO, ten sa rútil sám na brankára a parádičkou ho prekonal. Asistencie: Pavol Gurčík.

44:19
    Prešov dáva gól! Prečíslenie dvaja na jedného. Marek Nagy sa rozhodol prihrať a urobil správne. MICHAL KIVADER vymietol pavučinu brány. Asistencie: Marek Nagy, Adrián Lipovský.