Buffalo – St. Louis 0:3 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Washington 1:2 (kon.)
Florida – Los Angeles 3:2 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:5 (kon.) | Dallas – Tampa 3:5 (kon.)
Colorado – Detroit 0:3 (kon.) | Arizona – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Vancouver – San Jose 1:5 (kon.)
Ottawa Senators
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Washington Capitals
Pátek 06.02.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

59:55
    Laich minul prázdnou bránu, když jeho táhlá střela po ledě minula levou tyč. Capitals to ale vadit nemusí, protože už je o vítězství nic nepřipraví.

56:50
    Michálek dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

47:43
    Washington se dostal do přečíslení tři na jednoho, které zakončil střelou do protipohybu Johansson, Lehner ale dokázal jeho střelu vytáhnout mimo!

45:08
    Mike Greene usedne na trestnou lavici na 2 minuty poté, co zahákoval svého protihráče, který se mohl řítit do samostatného úniku.

42:25
    Další přesilová hra pro Senators poté, co Laich dostal menší trest, 2 minuty podražení.

41:16
    Ceci a Ryan se snažili dorazit puk za záda Holtbyho, ten ale puk rychle přikryl a Ovečkin zůstává na trestné lavici.

40:20
    Ovečkin dostal menší trest, 2 minuty vražení na hrazení.

39:41
    Jason Chimera mohl těsně před koncem druhé třetiny navýšit vedení Capitals, jeho střelu ale dokázal Robin Lehner zneškodnit.

35:01
    Tom Wilson a Chris Neil dostali menší trest, 2 minuty hrubost.

35:01
    Matt Niskanen dostal menší trest, 2 minuty držení.
    Alexandr OVEČKIN - 1:2

34:17
    Washington právě vstřelil branku!
    ALEXANDER OVEČKIN stál ve správný čas na správném místě a ze vzduchu puk uklidil přesně k pravé tyči. Gól ještě zkontrolovali videorozhodčí a poté ho uznali. Asistence: Jay Beagle, Marcus Johansson.
    Jevgenij KUZNĚTSOV - 1:1

33:28
    JEVGENIJ KUZNĚTSOV číhal u pravé tyče na svou šanci tak dlouho, až se k němu puk odrazil a následně ho dorazil do prázdné brány. Asistence: Brooks Orpik, Tom Wilson.
    TURRIS - 1:0

32:15
    Ottawa právě vstřelila branku!
    KYLE TURRIS dostal před bránu krásnou přihrávku od Marka Stonea a táhlou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh! Asistence: Stone a Hoffman.

20:30
    Alex Ovečkin se po 30 sekundách od zahájení druhé třetiny dostal do potyčky Bobby Ryanem a oba se šli zchladit na 2 minuty za hrubost na trestnou lavici.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 33. Turris (Stone, Hoffman) – 34. Kuznětsov (Orpik, Wilson), 35. Ovečkin (Beagle, Johansson)

Ottawa Senators: Lehner (Hammond) – Karlsson (C), Methot, Ceci, Cowen, Gryba, Phillips – Ryan, Zibanejad, MacArthur – Lazar, Turris, Hoffman – Stone, Legwand, Michálek – Neil, Pageau, Condra.
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Hillen – Johansson, Bäckström, Ovečkin (C), Brouwer, Kuzněcov, Burakovsky – Ward, Fehr, Laich – Wilson, Beagle, Volpatti.

Rozhodčí: Dwyer, Lee – Cormier, Nansen