Buffalo – St. Louis 0:3 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Washington 1:2 (kon.)
Florida – Los Angeles 3:2 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:5 (kon.) | Dallas – Tampa 3:5 (kon.)
Colorado – Detroit 0:3 (kon.) | Arizona – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Vancouver – San Jose 1:5 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
    Autorem vítězné branky je ELIAS LINDHOLM.

26:53
    Vyloučen domácí gólman Mike Smith na dvě minuty za zdržování hry, vyhození nebo vystřelení puku mimo hřiště. Trest odpyká Lauri Korpikovski.

09:07
    Vyloučen Lauri Korpikovski na 2+2 minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro hostující celek.
    David MOSS - 1:1

06:38
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí tým vyrovnáná. Rychlou střelou se o to postaral DAVID MOSS, pro kterého se jedná o premiérovou branku v letošní sezóně. Asistence: Keith Yandle, Kyle Chipchura.
    Victor RASK - 0:1

01:03
    Carolina právě vstřelila branku!
    A máme tu první branku zápasu, ujala se nenápadná střela RONA HAINSEYE. Gólman Smith neměl šanci zareagovat. Asistence: John-Michael Liles, Alexandr Semin.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Moss (Yandle, Chipchura) – 2. Hainsey (Liles, Semin), rozh. náj. Lindholm