Litvínov – Slavia | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 7:6 (po pr.) | | | Pardubice – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Plzeň – Kometa Brno | 3:0 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 5:3 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 1:2 (kon.) |
Montreal – Toronto | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Detroit – Winnipeg | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | NY Islanders – Columbus | 6:3 (kon.) |
Nashville – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – Carolina | 6:3 (kon.) | | | Arizona – NY Rangers | 1:5 (kon.) |
Colorado – Dallas | 4:1 (kon.) | | | Calgary – Vancouver | 3:2 (kon.) | | | Los Angeles – Washington | 3:1 (kon.) |
Chicago – Pittsburgh | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Florida – St. Louis | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Chabarovsk – Barys | 3:5 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 3:1 (kon.) | | | Novokuzněck – Ufa | 5:2 (kon.) |
Magnitogorsk – Toljatti | 3:4 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk | 4:2 (kon.) | | | Čerepovec – HC Slovan | 4:2 (kon.) |
Jaroslavl – Soči | 1:2 (po pr.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Záhřeb | 3:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Dynamo Moskva | 0:2 (kon.) | | | Petrohrad – Jokerit | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Znojmo – Fehérvár | 2:1 (kon.) |
Česko – Washington Pride | 4:2 (kon.) |
Šumperk – Most | 4:3 (3:2 po s.n.) |
PZ Kladno – HC Litvínov | 9:5 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Hr. Králové – HC Plzeň | 3:1 (kon.) |
Slavia – Sparta | 4:1 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 1:5 (kon.) | | | Hvězda Praha – K. Vary | 2:4 (kon.) |
Havířov – Poruba 2011 | 9:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | Nitra – Zvolen | 5:0 (kon.) | | | Poprad – Martin | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Skalica – Piešťany | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Ústí n/L – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) |
Kroměříž – Velká Bíteš | 0:0 (odl.) | | | Vřesová – Stadion Cheb B | 0:0 (odl.) | | | Kralupy n. Vltavou – Lev Benešov | 1:5 (kon.) |
Uh.Brod B – Uničov | 4:14 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – HC Jičín | 8:4 (kon.) | | | Semechnice – Opočno | 5:4 (kon.) |
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 6:7 (kon.) | | | Humpolec – Č. Krumlov | 3:4 (kon.) | | | Strakonice – Písek | 3:9 (kon.) |
Milevsko – Veselí nLuž. | 4:1 (kon.) | | | HC Šumperk – Blansko | 8:3 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 5:4 (po pr.) |
Choceň – Světlá nS | 3:4 (po pr.) | | | Česká Třebová – Chrudim | 7:4 (kon.) | | | David Servis – Tábor B | 6:3 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 16:2 (kon.) |
Ústí n/L – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Kolín | 10:1 (kon.) |
Znojmo – Linz | 6:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Ústí n/L | 1:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Litoměřice | 5:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Vsetín | 10:3 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
5:3
(1:1, 1:2, 3:0)
HC Oceláři Třinec
35:24
|
36 sekund dvojnásobné přesilovky pro Energii, po šarvátce před Hrubcem vyloučen Tomáš Linhart (TRI).
|
|
34:00
|
Energie je z nejhoršího venku, Erih Hrňa (TRI) vyloučen za držení.
|
|
32:48
|
Vyloučen Tomáš Dvořák (KVA) za hákování. 76 dvojnásobné přesilovky pro Třinec.
|
|
32:04
|
Vyloučen Radek Duda (KVA) za hákování.
|
|
28:46
|
Štefan Ružička (TRI) dostává menší trest za hákování a Energii čeká 27 sekund dvojnásobné přesilovky.
|
|
27:12
|
Milan Doudera (TRI) vyloučen za podražení.
|
|
24:38
|
7 sekund dvojnásobné přesilovky pro Oceláře po nebezpečné hře vysokou holí v podání Václava Skuhravého (KVA).
|
|
22:44
|
Vyloučen Tomáš Dvořák (KVA) za podražení.
|
|
11:22
|
Jekabs Redlihs (KVA) vyloučen za hákování.
|
|
08:04
|
Marek Růžička (TRI) vyloučen za hákování.
|
|
06:39
|
Síly na ledě se srovnají, Štefan Ružička (TRI) vyloučen rovněž za hákování.
|
|
06:28
|
Radek Duda (KVA) dostává menší trest za hákování, Oceláře čeká první přesilovka v utkání.
|
Branky a nahrávky:
19. Bartek (Balán, Deyl), 30. Bartek (Duda), 42. V. Tomeček (R. Hruška, J. Tomeček), 58. Duda (Balán), 60. Duda (Balán) – 2. Š. Ružička (Plíhal, Nosek), 25. Hrabal (Hrňa), 31. Dravecký (M. Růžička)
Rozhodčí: Pešina, Horák – Svoboda, Lhotský
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Závorka (Habal) – Deyl, Bičánek, J. Tomeček, Redlihs, Dvořák, Šmach, M. Rohan, Šafář – Bartek, Balán, Duda – V. Tomeček, R. Hruška, Vachovec – Bahenský, Skuhravý, Micka – Koblasa, Zadražil, Gorčík
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Klesla, Hrabal, Linhart, Galvas, Doudera, D. Nosek, Trončinský – Orsava, Kreps, Hrňa – Žejdl, M. Růžička, Dravecký – Š. Ružička, Plíhal, Rákos – Matuš, Jašek, Cienciala
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Klesla, Hrabal, Linhart, Galvas, Doudera, D. Nosek, Trončinský – Orsava, Kreps, Hrňa – Žejdl, M. Růžička, Dravecký – Š. Ružička, Plíhal, Rákos – Matuš, Jašek, Cienciala
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pešina, Horák – Svoboda, Lhotský
Diváci:
Michal Slavík
@slavikmichal