Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižněkamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | Soči – Toljatti 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Minsk 3:1 (kon.) | Atlant – Riga 7:2 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Jokerit 2:3 (po pr.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
CSKA Moskva
Úterý 24.02.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

56:31
    Za držení je vyloučen domácí Selezňov, na druhé straně putuje na trestnou Kvartalnov za hrubost.

55:49
    Tohle je hodně zajímavá situace pro hosty z CSKA! Rozhodčí během jednoho okamžiku vylučují hned dva hráče domácího výběru. Dvě minuty za vysokou hůl musí odsedět Grebeškov a za sekání Afinogenov.

35:31
    Dvě minuty za podražení si musí odsedět Volkov a domácí čeká přesilová hra pět na tři.

34:51
    Síly na ledě se vyrovnají, dvě minuty za držení dostává Naumenkov.

33:34
    Dvě minuty za sekání dostává Afinogenov.

30:21
    Druhá přesilová hra pro hosty, dvě minuty za sekání dostává Žarkov.

25:38
    Domácí si zahrají první přesilovku, Naumenkov je vyloučen na dvě minuty za hákování.

10:12
    Dvě minuty za držení si musí odpykat český krajánek Horák, druhá přesilovka pro hosty.

00:36
    Hned na úvod utkání tu máme první vyloučení. Berdjukov (ČEC) se dopustil hákování.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 44. Mamin (Kokšarov, Vyglazov) – 39. Žafjarov (Prochorkin), 61. Makarov (Naumenkov, Engqvist)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Lisutin) – Berdjukov, Vaščenko, Porseland, Golovkov, Buchankov, Selezňov, Grebešikov – Koroljov, Kučerjavenko, Kousal – Afinogenov, Horák, Kempe – Makarenko, Jakubov, Makejev – Mamin, Kokšarov, Vyglazov
    CSKA Moskva: Lalande (Sorokin) – Naumenkov, Zajcev, Němec, Mišarin, Vorobjov, Panin, Kvartalnov, Ogijenko – Kuzmenko, Engqvist, Makarov – Arťuchin, Prochorkin, Žafjarov – Mamin, Stas, Volkov – Tělegin, Korotkov, Žarkov

Rozhodčí: Buturlin, Rogačjov – Goljak, Děďulja