Zlín – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Pardubice – K. Vary 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Sparta 1:5 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Olomouc
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 24.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga

53:43
    Plzeň však bude navíc hrát přesilovou hru, protože si na dvě minuty za sekání odchází odpočinou Radim Kucharczyk (OLO).

49:24
    Přesilovka hostů končí předčasně, protože se na trestnou lavici poroučí Dominik Simon (PLZ), jenž zahákoval jednoho z domácích obránců.

48:17
    Tomáš Houdek (OLO) nyní na dvě minuty oslabí svůj tým, protože před bránou přidržel Kubalíka, a odsedí si tak dvě minuty za nedovolené bránění.

36:22
    Indiáni jdou do tří a plecharéna ožívá, protože domácí příznivci cítí šanci. Ryan Holweg (PLZ) totiž oslabuje svůj celek na dvě minuty.

35:56
    Další přesilová hra pro Olomouc. Laš byl podražen za plzeňskou bránou a Dominik Kubalík (PLZ) si dvě minuty pobude na trestné lavici.

31:50
    Mora bude hrát přesilovou hru! Jozef Balej (PLZ) vysekl hůl Knotkovi, a tak si odsedí dvě minuty na trestné.

27:27
    Škodovka však bude moct velice rychle vyrovnat, protože na trestnou lavici usedá Alex Rašner (OLO), který si odpyká dvě minuty za sekání.

17:40
    V závěru první třetiny budou hrát Kohouti druhou přesilovou hru, protože Vojtěch Mozík (PLZ) vyhodil puk do hlediště, a dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

14:17
    Je tu další vyloučení na domácí straně. Radim Kucharczyk (OLO), totiž nedovoleně bránil jednoho z hostujících, a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

08:17
    Plecharéna uvidí první přesilovou hru Plzně. Radek Dlouhý (OLO), totiž zahákoval Simona, a tak si odpyká dvě minuty.

Jan Matúš

Matěj Langer

Branky a nahrávky: 27. Dlouhý (Jaroměřský), 46. Herman (Rachůnek, Majeský) – 31. Simon (Kubka, Johnson), 53. Mozík (Simon, Johnson), rozh. náj. Simon