Vsetín – SK Karviná 5:2 (kon.) | Přerov – Technika Brno 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:2 (kon.)
Opava – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.) | Břeclav – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Trutnov 5:4 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 6:7 (po pr.) | Sokolov – Vrchlabí 5:0 (kont.)
Klatovy – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:5 (po pr.) | Kolín – Bílina 5:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HK Nový Jičín
Středa 25.02.2015, 18:00 • ZS Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ

Z Valašského Meziříčí je to pro dnešní večer již vše. Děkuji za pozornost. Na shledanou. (20:57:28)

Nejlepším hráčem hostů je vyhlášen brankář David Iláš. Ocenění za domácí tým přebírá David Varga.

Je konec a tajenka druhé ligy skupiny Východ je rozluštěna. Valašské Meziříčí sice v utkání vedlo, ale nakonec o vítězství přišlo, když ve třetí části rozhodl Patrik Flašar.

60:00

59:52
    Rána Petra Guldy je sražena a hosté se již mohou začít radovat.

59:32
    Hosté drží kotouč za Svobodovou brankou.

59:26
    Kouč hostů si bere oddechový čas.

59:26
    Miroslav Škumát míří za faul ve středním pásmu na trestnou lavici a vhazuje se před Svobodou. Dvě minuty, sekání.

58:49
    Domácí se drží v útočném pásmu, ale nedaří se jim probít k brance.

58:24
    Hruška znovu vyhazuje na zakázané uvolnění. Svoboda zatím zůstává v brance a domácí kouč si nebere oddechový čas.

58:08
    Zakázané uvolnění hostů vrací hru zpět k Ilášovi.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44
    Vylučuje se na obou stranách. Za souboj před brankou Nového Jičína je potrestán Patrik Kuchta (VAL) a Přemysl Vašut (NJI). Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

57:44
    Jedličkova zblokovaná rána se snášela před Iláše, kde ji ještě dokázal zasmečovat Studený. Iláš měl nyní štěstí, že kotouč našel ve výstroji.

57:38
    Před dotírajícím Škumátem bezpečně ukryl kotouč Iláš a vhazovat se bude v obranném pásmu Nového Jičína.

56:53
    Lehečka zahrozil před Svobodou, který vyráží a domácí ihned zakládají útok.

56:28
    Domácí potřebují dotáhnout utkání do prodloužení, ale Nový Jičín se nyní brání velmi dobře a soupeře nepouští k vážnějším příležitostem na srovnání stavu.

55:40
    Miroslav Varga se v Ilášově brankovišti zdržel až příliš dlouho a sudí přerušuje hru.

55:21
    Domácí se nemohli vymanit z obranného pásma a hru přerušuje sudí poté, když se kotouč dostal na střídačku Valašského Meziříčí.

54:22
    David Varga objel obránce a z velkého úhlu i zakončil. Dorážku Řezáče si Iláš pohlídal.

53:45
    Sprušil nahodil kotouč z rohu před branku, kde jej získal do své moci David Iláš.

52:40
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    PATRIK FLAŠAR opustil trestnou lavici a po Kalužově ráně, kterou zblokoval obránce, získal kotouč a osamocen mířil na Svobodu, kterého překonal střelou nad rameno. Bez asistence.

51:33
    Kalužovu ránu nadvakrát Iláš zlikvidoval a vhazuje se po jeho levici.

50:58
    Kuchtovu ránu Iláš vyrazil jen před sebe, kde se k dorážce tlačil Studený.

50:33
    Patrik Flašar již poněkolikáté míří na trestnou lavici. Tentokrát se provinil držením a domácí hrají přesilovou hru.

49:47
    Svoboda přerušil hru, když ve výstroji raději ukryl nahození od levého mantinelu.

49:14
    Do Jedličkovy rány vložil hůl Miroslav Varga a kotouč jen těsně minul Ilášovu branku.

49:01
    Martin Varga je zpět ve hře a domácí hrají v plném počtu.

48:41
    Střelu Mráze a především nebezpečnou dorážku Martina Kabeláče likviduje skvělý Martin Svoboda!

47:28
    Robin Gebauer se prokličkoval až před Svobodu, který zůstal ležet a Gebauer již mohl kotouč zasouvat do branky. Gebauer své zakončení nedokázal usměrnit a trefil jen boční tyč!

47:01
    Martin Varga v souboji fauloval a je potrestán za nedovolené bránění.

46:57
    Žákovu ránu Svoboda vyráží do rohu, kde se nyní bojuje o kotouč.

46:36
    Studeného ránu Iláš vyrazil do mantinelu, ale kotouč se nebezpečně vrátil zpět před branku, kde měl Iláš plné ruce práce.

46:02
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění a po delší odmlce se hra stěhuje před Martina Svobodu.

44:58
    Řezáč vypálil od modré, Iláš jeho ránu chytil a okamžitě chtěl odpálit, jenže nahrál přímo soupeři, který příliš ukvapil své zakončení a nastřelil jen před sebou stojícího Iláše.

44:00
    Ižacký je zpět ve hře a hosté se brání ve čtyřech.

43:56
    Tvrdá rána Marka Kaluži rozezvučela břevno!

43:49
    Domácí budou jedenáct vteřin pokračovat ve dvojnásobné početní výhodě. Po vyhození Vnenka se dostal kotouč až do hlediště a je potrestán za zdržování hry.

43:41
    Kalužovu ránu od modré čáry brankář Nového Jičína dobře viděl.

42:26
    Ilíš se po sérii střel ocitl mimo branku a v brankovišti zůstal ležet volný kotouč. Po tvrdém souboji před brankou však lépe zareagovala obrana hostů, která kotouč dokázala vyhodit do bezpečí.

42:00
    Jakub Ižacký fauloval ve středním pásmu, a Valašské Meziříčí tak může pokračovat v obléhání Ilášovy branky.

41:40
    Flašar je již zpět ve hře a vhazovat se bude v obranném pásmu Nového Jičína.

41:13
    Nyní měl příležitost ke střele Kovář, ale kotouč mu v rozhodující chvíli nesedl ideálně. I tak měl Iláš potíže a rychle musel likvidovat Kysučanovu dorážku.

41:01
    A další ránu Řezáče již Iláš ukryl ve výstroji a přerušuje hru.

40:45
    Škumát ani Řezáč tvrdými ranami Iláše nepřekonali.

40:17
    Domácí pokračují přesilovou hrou, ale nedaří se jim probít do útočného pásma.

40:01

Hráči obou týmů již nastupují na ledovou plochu a rozhodující část začne za pár okamžiků.

Utkání bude pokračovat přibližně ve 20:15.

Dvě třetiny hry jsou za námi a stav je nerozhodný 1:1. Hosté ve druhé části srovnali stav po brance Davida Mikšana v 37. minutě hry. Druhá část trvala více než hodinu a bylo v ní uděleno množství trestů. Trenér hostů Aleš Flašar navíc musel opustit střídačku svého týmu, když nepřiměřeně protestoval proti rozhodnutím sudího.

40:00

39:46
    Iláš si vyjel daleko z branky a likviduje ránu od modré čáry.

39:33
    Série trestů pokračuje. Když se již Jedlička vrátil do hry, tak Patrik Flašar loktem fauloval soupeře a míří na trestnou lavici.

39:24
    Finkes inkasoval tvrdou ránu a okamžitě zamířil do kabiny. Po přerušení se bude vhazovat před Svobodou.

39:12
    Svoboda se nyní dostal pod palbu střel. Po několika zásazích mu na led spadla maska a sudí přerušuje hru.

38:09
    Martin Kabeláč chytře nahazoval před Svobodu z prostoru za brankou, ale nikdo jeho pas nedokázal tečovat.

37:32
    Hosté mají k dispozici další přesilovou hru. Robert Jedlička je potrestán za hákování.

36:48
    Po čtrnácti vteřinách hry hosté svou příležitost zužitkovali a je srovnáno. Hanák posunul na modrou, kde stál DAVID MIKŠAN, jenž chytře vypálil od modré čáry. Svoboda měl zakrytý výhled. Asistence: Pavel Hanák.

36:34
    Hosté budou pokračovat přesilovou hrou. Václav Studený je potrestán za hákování.

36:21
    Vnenkova rána nadělala Svobodovi potíže, ale i tak si s ní dokázal poradit a vytěsnil ji mimo tři tyče.

35:29
    Sprušil vyhrál vhazování v útočném pásmu na Martiníka, který okamžitě vypálil. Iláš nakonec proti ráně zasahovat nemusel, protože míříla vedle tyče.

35:11
    Vysoké nahození Jedličky končí až v ochranné síti.

34:32
    Trestné lavice se již vyprázdnili. Vhazuje se před Svobodou.

34:04
    Hosté postupovali v přečíslení, které však nevyřešili ideálně a kotouč končí v rohu kluziště.

33:23
    Pavel Hanák ujel obraně domácích, ale své zakončení nedokázal patřičně usměrnit. Jeho přízemní ránu Svoboda vyráží betony.

32:37
    Hra je přerušena a nyní se hraje již v pěti na obou stranách.

32:13
    Jakub Řezáč dostal nabito mezi kruhy, ale svou ránu nasměrnil jen do chráničů soupeře.

31:29
    Kaluža tvrdě pálil od modré, ale vyražený kotouč nedokázal nikdo z domácích dorazit do branky Iláše.

31:07
    Domácí budou pokračovat v přesilovce pěti proti třem, na trestné lavici je naopak více hráčů hostů.

31:07
    Pětiminutovým osobním trestem do konce utkání jsou potrestáni Michal Horák (NJI) a Vladimír Cink (VAL) za hrubost, který je navíc potrestán na dvě minuty za sekání. Brankář David Iláš obdržel dvě minuty za hrubost.

31:07
    Série vyloučení nadále pokračuje. Po souboji před brankou vystartoval brankář Iláš, který několika údery poslal k zemi útočníka Valašského Meziříčí.

30:37
    Škumát je zpět na ledě a domácí pokračují v přesilové hře pěti proti třem.

30:29
    Hra se posula o pár vteřin, ale znovu se přerušuje.

30:23
    Hlavní trenér Nového Jičína bude muset opustit střídačku hostů, když jej hlavní rozhodčí potrestal osobním trestem. Trenér Aleš Flašar sudímu poslal spoustu nezveřejnitených vzkazů.

30:23
    Další dvě minuty vyfasovala hráčská lavice Nového Jičína za zdržování hry.

30:23
    Po ostrém ataku Patrika Flašara se znovu vylučuje. Flašar vyfasoval čtyři trestné minuty za hrubost a Ondřej Martiník je vyloučen také za hrubost, když mstil předchozí faul na Davida Vargu.

29:48
    Hosté sevřeli bránící se čtverku a Svoboda zastavil několik střel.

29:25
    Útok Nového Jičína zastavuje hvizd sudího. Postavení mimo hru.

28:57
    Kabeláč posunul na Ižackého, který měl dobrou pozici k zakončení. Svoboda se dokázal rychle přesunout a kotouč vykopnout.

28:37
    Po poradě trojice rozhodčích se bude vylučovat. Po faulu na Gebauera si půjde dvě minuty za vysokou hůl odpykat Miroslav Škumát.

28:37
    Po jednom ze soubojů zůstává před trestnou lavicí ležet Robin Gebauer a hlavní rozhodčí přerušuje hru.

26:33
    Na druhé straně se dostali do přečíslení domácí, které řešil Patrik Kovář střelou z otočky. Iláš vyrazil betonem.

26:24
    Jakub Ižacký osamocen před Svobodu, zakličkoval a poté trestuhodně netrefil branku!

25:05
    Flašar chtěl rozehrát vysokým lobem, který končí až za brankou Valašského Meziříčí. Zakázané uvolnění.

24:11
    David Mikšan měl na hokejce srovnání, ale před Svobodou nedokázal zakončit přesně a rozezvučel pouze mantinel za brankou.

23:43
    Vladimír Cink táhl přečíslení tří proti dvoum a rozhodl se jej vyřešit zakončením, které ovšem zamířilo přímo do dobře postaveného Iláše.

23:35
    Nepřesná rozehrávka Kaluži končí zakázaným uvolněním a hra se stěhuje před Svobodu.

23:34

23:25
    Po přihrávce rukou je hra přerušena.

23:01
    Dvakrát posunul Řezáč na Finkese, který ostře pálil. Iláš poprvé vyrazil, druhou ránu již dokázal ukrýt ve výstroji.

22:35
    Řezáč je zpět na ledě a domácí pokračují přesilovou hrou.

21:41
    Guldova rána přes obránce nebyla pro Iláše příliš nebezpečná, ale i přesto ji podržel v rukavici.

21:34
    Poměr sil na ledě se srovná. Tomáš Mráz zabrzdil před Svobodou a je potrestán na dvě minuty za nesportovní chování.

21:20
    Studený kotouč protečoval až do obranného pásma Nového Jičína.

20:35
    Jakub Řezáč je vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro hosty.

20:28
    Z jedné strany pálil Hruška, z té druhé Horák. Ani jeden pokus neprošel až ke Svobodovi.

20:08
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

20:01

Přestávkový program vyplnilo utkání žáčků a nyní se již bude pokračovat.

Břeclav po první třetině prohrává na domácím ledě 1:3 s Hodonínem, což by znamenalo postup do vyřazovacích bojů právě pro Valašské Meziříčí.

Po dvaceti minutách hry je stav příznivější pro domácí tým, který v 5. minutě využil přesilovou hru a i ve zbytku třetiny byl lepším týmem, když na Iláše vyslal 17 střeleckých pokusů. Svoboda zasahoval proti 11 střelám.

20:00

19:47
    Tomáš Mráz vypálil od modré, ale Svoboda kotouč dobře viděl.

19:19
    Nahození Hrušky zblokoval obránce domácích.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40
    Tvrdou ránu Vnenka vyráží Svoboda až do ochranné sítě nad brankou.

18:34
    Vnenk nahodil od vlastní modré a Svoboda kotouč musel ukrýt před dotírajícím soupeřem.

18:08
    Vylučovat se bude na obou stranách. Patrik Kuchta a Přemysl Vašut jsou potrestáni za hrubost.

17:55
    Patrik Kuchta si vybrusil z rohu až do zakončení a Iliáš nadvakrát kotouč zakryl.

17:11

15:51
    Řezáč drží kotouč za brankou a Valašské Meziříčí rozjíždí útok od vlastní branky.

15:18
    Tvrdá rána Martiníka šla mimo branku a domácí vyhnala ven z útočného pásma.

15:11
    Hosté špatně střídali a nabízejí domácím početní výhodu. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Dominik Novotný.

14:31
    Robin Gebauer napřáhl na modré čáře a Svoboda musel vyrazit betonem.

13:54
    Jakub Řezáč se protáhl po pravém křídle a vystřelil bekhendem. Následně pod brankáře hostů raději posunul kotouč obránce, aby přerušil a uklidnil hru.

13:22
    Škumát v útočném pásmu posunul na Martiníka, jehož zakončení zblokoval obránce Nového Jičína.

12:34
    Gulda to zkusil po vhazování od modré a pěkně protáhl Iláše.

12:29
    Patrik Kuchta hledal spoluhráče před brankou, ale jeho pas zastavil Iláš.

12:17
    Kaluža se vrací na led a oba týmy již hrají v plném počtu.

12:11
    Kovář vyhodil jen na modrou, kde stál Vnenk, který ihned vypálil na Svobodu. Domácí brankář zasahuje lapačkou.

11:09
    Nahození Řezáče ze středního pásma nadělalo Ilášovi problémy.

10:17
    A znovu se bude vylučovat, když tentokrát fauloval hráč domácích. Marek Kaluža zastavil Ižackého za pomoci faulu a stráví na trestné lavici dvě minuty za faul kolenem.

09:57
    Patrik Kuchta vyvezl kotouč do středního pásma, kde inkasoval tvrdý direkt od Patrika Flašara, který tak putuje na trestnou lavici a vyrovnává počet sil na ledové ploše. Dvě minuty za nedovolené bránění.

09:40
    Novému Jičínu se početní výhoda nedaří a nyní jejich počínání brzdí postavení mimo hru.

08:48
    Domácí dokázali kotouč vytlačit až do obranného pásma hostů, kteří tak musí znovu rozjíždět útočnou akci.

08:20
    Robert Jedlička ve středním pásmu přidržel Luboše Zetíka a putuje na trestnou lavici za držení.

07:57
    Nebezpečně od modré pálil Michal Horák a Svoboda převedl skvělý zákrok!

07:53
    Ránu Mráze z levého kruhu bezpečně kryje Martin Svoboda.

07:15
    Cink se po vhazování tlačil k zakončení, ale to mu nepovovolil obránce Nového Jičína.

06:43
    Finkes vypálil na Iláše, který vyráží. Domácí napadají rozehrávku soupeře a snaží se získat kotouč.

06:11
    Úvodní branka vlila domácím krev do žil. David Varga to zkusil přízemní ránou, kterou Ilášovi nadělala velké potíže a nevěděl, kde má kotouč. Obrana hostů nakonec včas zareagovala a kotouč vyhodila na zakázané uvolnění.

05:09
    Jiří Slovák to zkusil bekhendem, ale jeho rána šla těsně nad branku.

04:17
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do vedení! Po vyhraném vhazování Davida Vargy od modré vypálil Jakub Řezáč, jehož ránu za Iláše přesně tečoval MIROSLAV ŠKUMÁT! Asistence: Patrik Řezáč, David Varga.

04:11
    David Varga si kotouč vyměnil v rohu s Martiníkem, jenž posunul na Jedlčku, který vypálil. Iláš kotouč dobře viděl a snadno si s ním poradil.

03:08
    V rohu kluziště si nepřiměřeně počínal Jakub Ižacký a je potrestán na dvě minuty za krosček.

03:05
    V první velké šanci po přihrávce Cinka se ocitl Studený. Iláš s obtížemi kotouč udržel před brankovou čárou!

02:42
    Po vyhraném vhazování tvrdě pálil Jakub Řezáč. Iláš drží kotouč v lapačce.

02:21
    Jedlička nahodil kotouč a k zakončení se dostal Martin Varga. David Iláš kotouč schoval ve své výstroji.

02:04
    Nahození ze středního pásma ukryl raději Martin Svoboda ve své lapačce.

01:19
    Robin Gebauer hledal volného spoluhráče na vzdálenější tyči, ale jeho pas nebyl přesný. Hosté pokračují náporem a drží se v útočné třetině.

00:51
    Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu, ale Nový Jičín vyhazuje až za Svobodu. Vhazování se bude opakovat.

00:28
    Jako první se pokusil Svobodu otestovat Horák, ale jeho rána byla zblokována. Na druhé straně se pokusil zaútočit Martiník, ale tomu kotouč uzmul pohotový obránce.

00:01

Probíhá slavnostní nástup domácího týmu na ledovou plochu s malými žáčky. Slavnostní vhazování posledního kola základní části vhodí starosta města Valašské Meziříčí, Robin Stržílek.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Finkes, Gulda, Jedlička, Kaluža, Kovář, Řezáč, Valentík – Baroš, Cink, Kuchta, Kysučan, Martiník, Slovák, Sprušil, Studený, Škumát, Tejkl, Varga D., Varga Mar., Varga Mir. Trenér: Petr Tejkl.

HK Nový Jičín: Šrámek (Iláš) – Žák, Flašar, Hruška, Vašut, Vnenk, Cabák – Gebauer, Mráz, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Novosad, Ižacký, Hanák, Zetík, Novotný, Uhlár. Trenér: Aleš Flašar.

Vítejte u sledování online přenosu z utkání 40. kola základní části II. ligy skupiny Východ. Valašské Meziříčí na domácím ledě přivítá Nový Jičín a utkání startuje v 18:00.

Valašské Meziříčí čeká v posledním domácím utkání základní části boj o vše, ve kterém bude na dálku bojovat s Břeclaví o 8. pozici, která zaručuje postup do vyřazovacích bojů.

Nový Jičín se drží na šestém místě se ziskem 59 bodů a v utkání na ledě Bobrů bude bojovat o udržení své pozice, jelikož na něj ještě dotírá Hodonín, který ztrácí pouze jeden bod.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.