Vsetín – SK Karviná 5:2 (kon.) | Přerov – Technika Brno 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:2 (kon.)
Opava – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.) | Břeclav – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Trutnov 5:4 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 6:7 (po pr.) | Sokolov – Vrchlabí 5:0 (kont.)
Klatovy – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:5 (po pr.) | Kolín – Bílina 5:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HK Nový Jičín
Středa 25.02.2015, 18:00 • ZS Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ

59:26
    Miroslav Škumát míří za faul ve středním pásmu na trestnou lavici a vhazuje se před Svobodou. Dvě minuty, sekání.

57:44
    Vylučuje se na obou stranách. Za souboj před brankou Nového Jičína je potrestán Patrik Kuchta (VAL) a Přemysl Vašut (NJI). Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

47:01
    Martin Varga v souboji fauloval a je potrestán za nedovolené bránění.

43:49
    Domácí budou jedenáct vteřin pokračovat ve dvojnásobné početní výhodě. Po vyhození Vnenka se dostal kotouč až do hlediště a je potrestán za zdržování hry.

42:00
    Jakub Ižacký fauloval ve středním pásmu, a Valašské Meziříčí tak může pokračovat v obléhání Ilášovy branky.

39:33
    Série trestů pokračuje. Když se již Jedlička vrátil do hry, tak Patrik Flašar loktem fauloval soupeře a míří na trestnou lavici.

37:32
    Hosté mají k dispozici další přesilovou hru. Robert Jedlička je potrestán za hákování.

31:07
    Série vyloučení nadále pokračuje. Po souboji před brankou vystartoval brankář Iláš, který několika údery poslal k zemi útočníka Valašského Meziříčí.

30:23
    Hlavní trenér Nového Jičína bude muset opustit střídačku hostů, když jej hlavní rozhodčí potrestal osobním trestem. Trenér Aleš Flašar sudímu poslal spoustu nezveřejnitených vzkazů.

30:23
    Další dvě minuty vyfasovala hráčská lavice Nového Jičína za zdržování hry.

30:23
    Po ostrém ataku Patrika Flašara se znovu vylučuje. Flašar vyfasoval čtyři trestné minuty za hrubost a Ondřej Martiník je vyloučen také za hrubost, když mstil předchozí faul na Davida Vargu.

28:37
    Po poradě trojice rozhodčích se bude vylučovat. Po faulu na Gebauera si půjde dvě minuty za vysokou hůl odpykat Miroslav Škumát.

21:34
    Poměr sil na ledě se srovná. Tomáš Mráz zabrzdil před Svobodou a je potrestán na dvě minuty za nesportovní chování.

20:35
    Jakub Řezáč je vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro hosty.

18:08
    Vylučovat se bude na obou stranách. Patrik Kuchta a Přemysl Vašut jsou potrestáni za hrubost.

15:11
    Hosté špatně střídali a nabízejí domácím početní výhodu. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Dominik Novotný.

10:17
    A znovu se bude vylučovat, když tentokrát fauloval hráč domácích. Marek Kaluža zastavil Ižackého za pomoci faulu a stráví na trestné lavici dvě minuty za faul kolenem.

09:57
    Patrik Kuchta vyvezl kotouč do středního pásma, kde inkasoval tvrdý direkt od Patrika Flašara, který tak putuje na trestnou lavici a vyrovnává počet sil na ledové ploše. Dvě minuty za nedovolené bránění.

03:08
    V rohu kluziště si nepřiměřeně počínal Jakub Ižacký a je potrestán na dvě minuty za krosček.