Willem II – Feyenoord 2:2 (kon.) | GA Eagles – Twente 1:3 (kon.) | Groningen – Cambuur 3:2 (kon.)
Den Haag – Utrecht 2:0 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:0 (0:0)
FC Utrecht
Neděle 12.04.2015, 16:45 • Kyocera Stadion • Nizozemská Eredivisie

Ten nyní skutečně přišel. Haag se dlouho trápil, ale gólem z penalty v podání Alberga se dostal do vedení a po přihrávce toho samého hráče se v 86. minutě prosadil krátce po svém nástupu na hřiště Kastaneer. Z mé strany je to vše, u dalších onlajnů na počtenou! (18:38:57)

90+3

90+2
    Domácí nepřipouštějí drama a už se jen čeká na závěrečný hvizd.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

88
    Danny Bakker střídá, na jeho místo nastupuje Hector Hevel.

88
    Naopak je tu rohový kop pro ADO, domácí by určitě rádi dohráli utkání na útočné polovině.

86
    Utrecht se ještě snaží útočit, ale obrana domácích hráče v tmavěmodrých dresech nikam nepouští.
    Gervane KASTANEER - 2:0

86
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, tři body zůstanou v Haagu! GERVANE KASTANEER minutu po svém příchodu na hřiště překonal přesnou střelou brankáře Ruitera.

85
    Olexandr Jakovenko má odpracováno, na jeho místo nastupuje Kastaneer.

83
    Ayoub má pro dnešek dohráno, na hřiště se podívá Kallon.

83
    Střela Jeffa Hardevelda si cestu mezi tyče nenašla, čas se hostům povážlivě krátí.

81
    To samé, jenže na druhé straně – odkop od své svatyně provede Hansen.

80
    Míč je v zámezí, Ruiter jej dlouhým nákopem uvede zpět do hry.

78
    Mark Diemers se znovu provinil nedovoleným zákrokem, čímž zhatil akci Utrechtu.

75
    Do konce zbývá čtvrthodina, podaří se hostům srovnat skóre nebo si Haag vítězství pohlídá?