Trnava B – Dubnica 6:1 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.) | Trebišov – MFK Košice B 0:2 (kon.)
FC Spartak Trnava B
6:1 (1:0)
FK Dubnica
sk Neděle 12.04.2015, 10:30 • Štadión Antona Malatinského, Trnava • MONACObet liga

Zápas nadstavby futbalovej DOXXbet ligy sa skončil, Trnava B porazila Dubnicu hladko 6:1. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. Menoslov strelcov doplníme v priebehu niekoľkých minút. (12:20:55)

90+3

90+2
    FC Spartak Trnava B dal gól! V druhej minúte nadstavené času pridáva Trnava B ďalší gól. Strelcom je FILIP DEKET.

84
    FC Spartak Trnava B dal gól! Trnava B pridáva ďalší gól a vedie už 5:1! Strelcom je MARTIN KOŠŤÁL.

81
    FC Spartak Trnava B dal gól! V 81. minúte stretnutia už vedie Trnava B 4:1, zdá sa, že o osude stretnutie je rozhodnuté. Strelcom je RASTISLAV BAŠA.

75
    V 75. minúte zápasu Trnava B stále vedie na Dubnicou 3:1.

66
    FC Spartak Trnava B dal gól! V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi, domáci už vedú 3:1. Strelcom je znovu DOMINIK UJLAKY.

60
    Dubnica dala gól!
    Ale pozor, v 60. minúte zápasu Dubnica znižuje na rozdiel jediného gólu. Strelcom je SAMUEL BIELIK.

54
    FC Spartak Trnava B dal gól! V 54. minúte stretnutia pridáva domáci B-tím Spartaka Trnava druhý gól. Úspešným strelcom je DOMINIK UJLAKY.

46
    V 46. minúte stretnutia dostáva žltú kartu hráč MFK Dubnica, konkrétne je to Martin Suchý.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Trnava B nad MFK Dubnica 1:0, druhý polčas sa začne približne o 11:30.

45
    Prvý polčas sa skončil.

39
    V 39. minúte stretnutia inkasuje žltú kartu hráč MFK Dubnica, konkrétne je to Ivan Mejić.

27
    Trnava B stále vedie nad Dubnicou 1:0, hostia sa síce snažia, ale zatiaľ sa im príliš nedarí.

20
    Viac z hry majú stále domáci futbalisti, ktorí sú aktívnejší aj smerom dopredu. aktuálne vedú i v početnosti streľby.

15
    Žltá karta pre domáceho hráča, dostáva ju Tidiane Djiby Ba.

13
    FC Spartak Trnava B dal gól! V 13. minúte zápasu sa domáci ujímajú vedenia, úspešným strelcom je TIDIANE DJIBY BA.

Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava B: Kneževič – Ba, Deket (K), Mečiar, Ujlaky, Košťál, Jirka, Horník, Hrebík, Chovanec, Baša
    Náhradníci: Vahalík – Krajčovič, Repa, Steinhübel, Víglaský, Ondra, Durić

MFK Dubnica nad Váhom: Maťašovský – Golej (K), Takáč, Habšuda, Suchý, Zahraničnyj, Mičko, Cisár, Szücs, Bielik, Mejić
    Náhradníci: Slávik – Rearte, Vaculík, Matuška, Vizcarra

Rozhodca: Šuniar – Vitko, Vician.