Cesena – Chievo 0:1 (kon.) | Lazio – Empoli 4:0 (kon.) | Neapol – Fiorentina 3:0 (kon.)
Udinese – Palermo 1:3 (kon.) | Turín – AS Řím 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 2:1 (kon.)
AC Milán – Sampdoria 1:1 (kon.)
AC Cesena
0:1 (0:0)
Chievo Verona
Neděle 12.04.2015, 12:30 • Stadio Dino Manuzzi (Cesena) • Italská Serie A

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (14:24:28)

Je konec! Chievo Verona nakonec vítězí 1:0 na hřišti Ceseny, jelikož jedinou branku vstřelil v 82. minutě hostující Sergio Pelissier. Zápasu by podle obrazu hry asi více slušela remíza, ale na to se historie neptá. Chievo získává důležité tři body a může být trochu klidnější, co se týče situace na spodku tabulky. Naopak Cesena zůstává namočena v sestupových vodách a po dnešku je její situace zas o něco horší.

90+4

90+4
    Poslední šance pro domácí. Cesena se ujímá rozehrávky třicet sekund před koncem nastavení.

90+4
    Birsa byl faulován na útočné polovině. S Cesenou to už nevypadá dobře.

90+3
    Hosté teď úspěšně drží míč na útočné polovině. Domácím se nedaří dostat k balónu.

90+2
    Cascioneho centr propadl ve vápně až k hostujícímu gólmanovi.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Další útočná akce Chieva! Pellissier zkoušel z úhlu překvapit Lealiho, který však jeho střelu vyrazil. Jediný gólový střelec zápasu se pak ještě dostal k dorážce, ale ta už nemířila mezi tři tyče.

90
    Hosté se teď dokonce dostali opět do protiútoku, ale centrovaný míč sebral ve vápně brankář Leali.

89
    Cesena se snaží tlačit dopředu, ale Chievo pozorně brání a nepouští domácí tým na dostřel své brány.

89
    Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Gabriele Moncini.

87
    Hosté mohli opět zahrozit z brejku, ale Birsa nedostihl přihrávku od Zukanoviće. Domácím se rychle krátí čas na vyrovnání.

85
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Isaac Cofie.
    Sergio PELLISSIER - 0:1

82
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je velká rána pro Cesenu! Domácí byli v posledních minutách aktivní, ale do vedení jdou v závěru hosté. Chievo se vydalo do protiútoku a na pravé straně dostal přihrávku do volného prostoru Frey, který měl dost času na centr do malého vápna, kde hlavou uklidil zblízka míč do sítě SERGIO PELLISSIER. Asistence: Nicolas Frey.

81
    Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Stefano Lucchini, přichází Alejandro Rodríguez.

80
    Hetemajovi teď u rohového praporku utekl míč do zámezí, takže rozehrávky se ujme opět Cesena, která je v posledních minutách celkem aktivní.