SK Rapid Vídeň
3:3 (0:3)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 12.04.2015, 18:00 • Ernst Happel Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga

Domácí tým sice prohrával o poločase se Salzburgem 0:3, ve druhém poločase ale dokázal využít početní výhody a nakonec vybojoval remízu 3:3. Hosty může ztracené vedené hodně mrzet, i nadále ale mají v čele rakouské Bundesligy šestibodový náskok. (19:55:02)

90+5

90+5
    Rapid se i nadále snaží útočit, Salzburg je pod tlakem.

90+4
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: odešel Kainz, nahradil ho Alar.
    Philipp PROSENIK - 3:3

90+2
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné, domácím se v samém závěru utkání podařilo srovnat krok. Několik střel dokázali hosté v pokutovém území zblokovat a činil se i brankář Gulácsi, střídající žolík PHILLIP PROSENIK ale dokázal tvrdou ranou poslat míč do sítě.

90+1
    Běží nastavený čas, Rapid se nemůže dostat na balon.

90
    Maďarský brankář ve službách Salzburgu Gulácsi obdržel žluté napomenutí za zdržování.

89
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili, bude se pouze odkopávat od branky Salzburgu.

88
    Prosenik předvedl ve středu hrací plochy zbytečný nedovolený zákrok, kterým zmařil šanci domácího týmu na založení útočné akce.

87
    Rychlý protiútok Salzburgu zastavil ofsajd, Vídeň tedy může zkusit založit jeden z posledních útoků.

85
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: odešel S. Hofmann, nahradil ho Prosenik.

82
    Gulácsi chytil do rukavic Kainzův pokus z ostrého úhlu a s rozehrávkou rozhodně spěchat nebude.

81
    Lazaro zahrál ve středu hrací plochy rukou, rozehrávat budou domácí fotbalisté.

80
    Mario Pavelic (SK Rapid Vídeň) zastavil faulem pronikajícího Quaschnera, a tak mu byla následně udělena již druhá žlutá karta v dnešním duelu. I Rapid Vídeň bude dohrávat v deseti mužích.

79
    Balon neškodně proletěl pokutovým územím, aniž by se ho někdo dotkl.

78
    Rohový kop pro SK Rapid Vídeň.

77
    Domácí se po levém křídle daleko nedostali, Salzburg se brání zuby nehty.

Jakub Holubec

Branky: 51. Berič, 59. Schobesberger, 90+2. Prosenik – 3. Valon Berisha, 18. Soriano, 32. Sabitzer

Karty:   42. Pavelic (RVI) – 67. Sabitzer (SLZ), 70. Lazaro (SLZ), 72. Keïta (SLZ), 90. Gulácsi (SLZ)   80. Pavelic (RVI)   44. Ulmer (SLZ)

SK Rapid Vídeň: Novota – Pavelic, Sonnleitner, M. Hofmann, Schrammel – Behrendt, Wydra (46. Schobesberger) – S. Hofmann (C) (85. Prosenik), Schwab, Kainz (90+4. Alar) – Berič.
    Náhradníci: Marić – Dibon, Stangl, Grahovac, Schobesberger, Alar, Prosenik.

FC Red Bull Salzburg: Gulácsi – Schmitz, Ilsanker (66. Gugganig), Ćaleta-Car, Ulmer – Lazaro, Leitgeb, Keïta, Sabitzer – Soriano (C) (76. Quaschner), Valon Berisha (73. Bruno).
    Náhradníci: Walke – Ankersen, Djuricin, Felipe Pires, Quaschner, Gugganig, Bruno.

Rozhodčí: Eisner – Hübler, Steinacher