Cesena – Chievo 0:1 (kon.) | Lazio – Empoli 4:0 (kon.) | Neapol – Fiorentina 3:0 (kon.)
Udinese – Palermo 1:3 (kon.) | Turín – AS Řím 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 2:1 (kon.)
AC Milán – Sampdoria 1:1 (kon.)
Udinese Calcio
1:3 (0:2)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 12.04.2015, 15:00Italská Serie A

Palermo nakonec po velkém boji vítězí 3:1. Jedinou branku domácích si připsal Di Natela. Na straně Palerma se skvělým výkon prezentoval Dybala, který si připsal dvě nahrávky na gól. (16:53:57)

90+3

90+3
    Palermu se v dnešním utkání daří odvracet rohové kopy a ani tento nebyl vyjímkou.

90+2
    Udinese si v závěru utkání ještě vyzkouší rohový kop.

90+1
    Palermo se už nějakých deset patnáct minut snad nedostalo za polovinu hřiště a když už, tak je na malou chvilku.

90
    Hlavní rozhodčí bude ve druhé půli nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Do zakončení se po centru do pokutového území dostal Perica, ale jeho hlavička našla pouze náruč připraveného Sorrentina.

87
    Závěr zápasu patří jednoznačně domácím týmu, ale vstřelit dvě branky se jim už asi nepovede. Každopádně velmi sympatický počin od Udinese.

86
    Míč si u rohového praporku postavil kdo jiný než Antonio Di Natale, ale ani tentokrát jeho centrovaný míč ovoce pro domácí nepřinesl.

85
    O další centrovaný míč do pokutového území se pokoušel Antonio Di Natale, ale do jeho centru se vložil jeden z hostujících obránců, který míč zablokoval na rohový kop.

84
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Enzo Maresca.

82
    Domácí se v závěru utkání tlačí tlačili do dalšího zakončení. Pro centr Widmera si však došel brankář Sorrentino.
    Antonio Di Natale - 1:3

81
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Domácím se přeci jen podařilo vstřelit branku. Allan svou přihrávkou do pokutového území vybídl ANTONIA DI NATALEHO, který se už tentokrát ve stoprocentní šanci nemýlil. Asistence: Allan.

80
    Centr Di Nataleho odvrátil obránce González na další rohový kop. Di Natale tedy dostane šanci na reparát.

80
    Udinese se vybojovalo rohový kop, který bude zahrávat Di Natale.

79
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Guilherme Dos Santos, přichází Rodrigo Aguirre.

77
    Domácí se hloubi pole probojovávají do útoku. Palermo opět dobře brání.

75
    Palermo pomalu ale jistě přebírá otěže utkání. Domácí se sice snaží zač jim síly stačí, ale dnes to zkrátka nestačí.

Jan Thöma

Branky: 81. Di Natale (Allan) – 16. Lazaar (Dybala), 21. Rigoni (Dybala), 66. Čočev (Rispoli)

Karty:   72. Danilo (UDI), 74. Dos Santos (UDI)

Udinese Calcio: Karnezis – Wague, Danilo, Piris (46. Perica) – Widmer, Allan, Pinzi, Dos Santos (79. Aguirre), Silva – Théréau (69. Badu), Di Natale.
    Náhradníci: Scuffet, Meret – Badu, Fernandes, Perica, Domizzi, Zapata, Bubnjič, Hallberg, Pasquale, Pazos, Aguirre.

U.S. Citta di Palermo: Sorrentino – Vitiello, González, Andelkovič – Rispoli, Rigoni, Jajalo (67. Bolzoni), Čočev, Lazaar – Vázquez (73. Belotti, 84. Maresca) – Dybala.
    Náhradníci: Ujkani – Milanovič, João Silva, Della Rocca, Bolzoni, Terzi, Quaison, Ortiz, Maresca, Daprela, Bentivegna, Belotti.

Rozhodčí: Tommasi