Standard – Anderlecht 3:1 (kon.) | Waregem – Mechelen 0:1 (kon.)
3:1 (1:0)
RSC Anderlecht
Neděle 12.04.2015, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to vše. Díky za pozornost a na shledanou. (19:57:12)

Domácí vítězi. O jejich tříbodovém úspěchu rozhodla čtyřminutová pasáž hry. V 58 .minutě přidal svůj druhý gól v dnešním utkání Ezekiel. V 62. minutě zvýšil na 3:0 Mujangi a bylo hotovo. Hosté mocně finišovali, ale zmohli se pouze na jedinou branku, o kterou se zasloužil Tielemans.

90+4

90+4
    Domácí brankář bude odkopávat od své branky. To bude asi to poslední, co dnes uvidíme.

90+3
    Steven Defour poslal míč do vápna, ale to klíčové, tedy gól, ne a ne přijít.

90+3
    Ještě jeden přímý volný kop pro hostující celek.

90+1
    Aleksandar Mitrović je nachytán v ofsajdové pasti. Tady je hotovo. Hosté už cítí, že dnes jejich výkon nebude ohodnocen žádným bodem.

90
    Sudí nastaví nad rámec základní hrací doby 3 minuty.
    Proto předvedl skvělý zákrok

89
    De Sart mohl přidat čtvrtý hřebíček. Jeho pumelici vyráží Silvio Proto nad. Bude to rohový kop.

89
    Základní hrací doba se chýlí ke konci. Hostům už mnoho času nezbývá.

86
    Naposledy vidíme střídání stráže. Adrien Trebel dnes podal solidní výkon. Uvidíme, co nám předvede v posledních minutách zápasu borec z Haiti, Jeff Louis

85
    Teď pro změnu přetažený centr.

84
    Katastrofální centr trefil prvního bránícího hráče. Hosté mají nicméně možnost reparátu.

84
    No jo, to už je obehraná písnička. Rohový kop Anderlechtu.

82
    Rozehrání nakrátko nebylo nejlepším řešením, jak se borci z Anderlechtu posléze dozvěděli.

82
    No, je to nahoru dolů v posledních minutách. Hosté budou zahrávat další rohový kop.