Polsko – Gruzie 4:0 (kon.) | Irsko – Skotsko 1:1 (kon.) | Finsko – Maďarsko 0:1 (kon.)
Arménie – Portugalsko 2:3 (kon.) | Gibraltar – Německo 0:7 (kon.) | Faerské ostrovy – Řecko 2:1 (kon.)
Sev. Irsko – Rumunsko 0:0 (kon.) | Dánsko – Srbsko 2:0 (kon.)
Gibraltar
0:7 (0:1)
Německo
Sobota 13.06.2015, 20:45 • Estádio Do Algarve, São João da Venda • Kvalifikace ME

Dnešní utkání je u konce! Gibraltar se s favoritem v prvním poločase statečně pral, avšak Německo nakonec vyhrálo 0:7!

První poločas na Estádio Do Algarve nabídl překvapivě vcelku vyrovnanou podívanou! Německo si již v desáté minutě vybojovalo penaltu, tu však Schweinsteiger nekopl dobře a Jordan Perez se stal hrdinou okamžiku! Po necelé půlhodině se již Němci dočkali! André Schürrle dostal míč za obranu a věděl si rady! O dvě minuty poté mohli domácí vyrovnat, jenže Goslign ve stoprocentní šanci trefil pouze prostor, kde stál Weidenfeller. V závěru měli Němci několik střel na branku, nicméně výborný výkon zatím předvádí Jordan Perez!

Němci vstoupili do druhého poločasu výborně a hned po dvou minutách se mohl radovat Max Kruse. O čtyři minuty později byl rozdíl již tříbrankový. Prosadit se dokázal Ilkay Gündogan! V 57. minutě se prosadil i Karim Bellarabi a bylo to 0:4! Němci však neměli dost a další branku přidal André Schürrle. Záložník Wolfsburgu svůj hattrick dokonal v 71. minutě! Poslední branku vstřelil v 81. minutě Max Kruse, který tak uzavřel skóre na 0:7!

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (22:43:45)
    André Schürrle dnes zaznamenal hattrick!

90+3

90+2
    V závěru dostává žlutou kartu Lee Casciaro, který zuřivě kopl do míče po odpískání!

90+1
    Kombinace Německa na hranici vápna nevyšla a Gibraltar míč odkopává za polovinu hřiště.

90
    Hlavní arbitr nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Do vápna se prodral Lukas Podolski, který následně posílal pas před branku. V tomto prostoru však míč odklidil na rohový kop Casciaro.

88
    Jonas Hector se pokoušel najít ve vápně svým centrem Maxe Kruseho. Útočník Mönchengladbachu byl však schovaný za obráncem a k míči se nedostal!

86
    Rovněž nepřesnou přihrávku poslal ve středu hřiště Lee Casciaro, který tak založil postupný útok Německa.

85
    Nepřesnou zpětnou přihrávku nyní vyprodukoval Sami Khedira, nicméně jeho chybu napravil Jerome Boateng, který vyváží na útočnou polovinu.

84
    Po delší době se dostává k postupné kombinaci také Gibraltar. Německo však již v posledních minutách nehraje naplno a utkání si již spíše užívá!

83
    Na pravé straně si udělal prostor Karim Bellarabi, jehož centr zastavila tyč branky Pereze! Gólman Gibraltaru byl hodně překvapený, neboť střílený centr vůbec nečekal!

82
    Gibraltar provádí poslední střídání dnešního utkání! Ze hřiště odchází Aaron Payas, kterého nahrazuje Jack Sergeant!
    Max KRUSE - 0:7

81
    Německo právě vstřelilo branku!
    SEDM! Němci zažívají opravdu výborný druhý poločas! Ve vápně se dostal k hlavičce Schürrle, který přiťuknul míč MAXU KRUSEMU, který propálil gólmana Pereze!

80
    Německo je nastěhováno na útočné polovině a pokouší se přidat další branku. Gibraltar se však snaží ze všech sil udržet stávající výsledek!

78
    Domcáí provádějí své druhé střídání. Svou dnešní práci na hřišti ukončil Kyle Casciaro, kterého nahrazuje Bosio!

77
    Jonas Hector prošel přes Garciu a dostal možnost poslat míč za obranu. To udělal a našel Özila, který se pokoušel vybídnout ke skórování Schürrleho. Přihrávku však poslal pouze do rukavic Pereze.

76
    Krásné kličky předváděl ve vápně Mesut Özil, avšak ke střele se i tak nedostal. Stpúer Cascoaro nakonec vše vyřešitl razantním odkopem za polovinu hřiště.

Jan Havlovic

Branky: 28. Schürrle, 47. M. Kruse (Özil), 51. Gündoğan (M. Kruse), 57. Bellarabi (Özil), 65. Schürrle (Gündoğan), 71. Schürrle (Özil), 81. M. Kruse (Schürrle)

Karty:   54. J. Chipolina (GIB), 90+2. L. Casciaro (GIB)

Neproměněná penalta: 10. Schweinsteiger (GER), brankář J. Perez zneškodnil

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 6:16. Střely mimo: 3:9.
    Gibraltar: J. Perez – J. Chipolina, R. Casciaro, R. Chipolina (C), Garcia – K. Casciaro (78. Bosio), Payas (82. Sergeant), Walker, Gosling – L. Casciaro – Priestley (61. Coombes).
    Náhradníci: Robba, Neale – Sergeant, Lopez, Victory, Rovegno, Bardon, J.-P. Duarte, Coombes, Guiling, Barnett, Bosio.

Německo: Weidenfeller – Hector, J. Boateng, Rudy – Bellarabi, Gündoğan (67. Khedira), Schweinsteiger (C), Özil, Herrmann (56. Podolski) – Schürrle, Götze (36. M. Kruse).
    Náhradníci: Zieler – Mustafi, Khedira, Podolski, Durm, Rüdiger, Kramer, M. Kruse.

Rozhodčí: Pisani – Scerri, Sultana (vš. Malta)