Austrálie – Nigérie 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Ekvádor 10:1 (kon.) | USA – Švédsko 0:0 (kon.)
Japonsko – Kamerun 2:1 (kon.) | Francie – Kolumbie 0:2 (kon.) | Brazílie – Španělsko 1:0 (kon.)
Anglie – Mexiko 2:1 (kon.)
USA
0:0 (0:0)
Švédsko
Sobota 13.06.2015, 02:00 • John Scouras Field at Winnipeg Soccer Complex (Winnipeg, Manitoba) • Mistrovství světa - ženy
    Tabulka skupiny D po dnešním zápase

Utkání mezi USA a Švédskem skončil bezbrankovou remízou

Je to tak, zápas USA – Švédsko končí bezbrankovou remízou. Po nezáživném úvodním poločase se ve druhé půli hráčky přeci jen rozehrály a začaly si vytvářet šance. Ovšem ani jedna ze střel se neujala, týmy si tak do tabulky připíší po bodu. (03:53:08)

90+4

90+3
    Skóre se nezměnilo ani po rohovém kopu, vypadá to, že oba týmy si dnes body rozdělí.

90+3
    Centr z levé strany mířil na Wambachovou, před ní však zasáhla defenziva Švédska. Roh pro USA.

90+2
    Reprezentantky Ameriky drží míč na kopačkách a obléhají pokutové území svých soupeřek.

90+1
    Jamagišiová se ve druhém poločase rozhodla nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Rohový kop byl k vidění také na opačné straně, kde zakončovala Morganová, která však svůj hlavičkový pokus nedokázala přesně umístit.

89
    Nikoliv. Míč do šestnáctky odcentrovala Rubenssonová, ale její spoluhráčky se provinily útočným faulem a z akce tak nic nebylo.

88
    Nebezpečí však po rohovém kopu možná vznikne před bránou Solové.

87
    Čas se oběma týmům neúprosně krátí, především Američanky pomýšlely před tímto utkáním určitě na víc.