Sobota 13.06.2015, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga

Rohy: 6-2
    Standardní situace: 3-1
    Střely na bránu: 9-4
    Střely mimo: 8-3 (18:49:26)

Utkání je u konce. Domácí Líšeň otočila ve druhém poločase utkání se Slováckem a díky brankám Milana Halašky a Miroslava Krále vyhrála 2:1. Líšeň tak končí v MSFL na 10. místě, Slovácko na 4. příčce.

90+1

90
    Na útočné polovině byl faulován domácí Přerovský a vypadá to, že už si to Líšeň pohlídá.

89
    K hlavičce se v domácím vápně dostal Suchý, Zádrapa ale jeho slabou střelou bez problémů chytil.

88
    Král trochu zahrál na nervy domácím fanouškům, když přihrával na Drábka přes vlastní malé vápno, nakonec ale domácím obráncům vše vyšlo.

87
    Hosté jsou znovu hodně na míči, nedokáží se ale dostat na dostřel Zádrapovy brány.

85
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Vejmělek T., přichází Pecha.

85
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko B: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Petrucha.

84
    V křečích zůstává na zemi hostující Křivánek, uvidíme tedy, zda bude ve hře pokračovat.

83
    Další nadějný protiútok Líšně zastavil Večeřův ofsajd.

83
    Hosté drží v posledních minutách míč více na svých kopačkách, šance na vyrovnání ale nepřicházejí.

81
    Další z dlouhých pasů domácího Vejmělka nakonec skončil jen u Kohoutka.

80
    Akci Slovácka utnulo nedorozumění mezi Křivánkem a Fojtáškem.

79
    Hosté se rozhodli stáhnout hru na dva útočníky a pokusit se tak o vyrovnání.

78
    Milotínský vystihl špatnou rozehrávku Slovácka a domácí se dostali do přečíslení, který ale právě Milotínský vyřešil špatnou přihrávkou.

77
    Na druhé straně se Zádrapu pokusil střelou z dálky překvapit Machač, mířil ale vysoko nad.

76
    Přerovský našel svým pasem rozběhnutého Halašku, ten se snažil ještě najít lépe postavené spoluhráče před bránou, nakonec je z toho ale jen odkop od brány.

74
    O ránu z dálky se tentokrát pokusil domácí Vejmělek, střela slabší levou nohou skončila metr vedle Kohoutkovy brány.