Domažlice – Louňovice 3:0 (kon.) | Benešov – Vyšehrad 1:2 (kon.)
1:2 (0:2)
FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 13.06.2015, 17:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga

Z Benešova je to vše. Děkuji za pozornost a v dalším ročníku České fotbalové ligy na počtenou. (19:00:43)

FK Slavoj Vyšehrad nakonec zvítězil 1:2. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a Benešov si připravil i pár příležitostí, branku však vstřelil až v 90. minutě a z následného tlaku už vyrovnávací gól nedal. Hosté si tak odvážejí z posledního kola ČFL cenné vítězství.

90+3

90+2
    Hosté se však osvobodili a teď drží míč.

90+2
    Benešov se v závěru nastěhoval do vápna hostů.
    Vojtěch BALATA - 1:2

90
    Benešov právě vstřelil branku!
    Benešov v závěru snižuje. VOJTĚCH BALATA pobyl na hřišti pár vteřin a poté se dostal k míči a dává gól na 1:2.

89
    Střídání domácích. Brácha Luboš Balata přenechal své místo mladšímu sourozenci Vojtěchovi Balatovi.

87
    Turek podrazil protihráče a vidí žlutou kartu.

85
    Žák technickou střelou netrefil bránu.

83
    Za ošklivý faul obdržel žlutou kartu Rybařík.

81
    Rohový kop pro hosty.

80
    Střídání na obou stranách. Za domácí odešel Bredler a přišel Peroutka. Na druhé straně odešel Schön a přišel Nosek.