Plzeň – K. Vary 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 4:0 (kon.)
Třinec – Chomutov 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 3:4 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Liberec 5:2 (kon.)
Sparta – Olomouc 4:1 (kon.)
HC Sparta Praha
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
HC Olomouc
Pátek 11.09.2015, 18:30 • O2 arena, Praha • Tipsport extraliga • 1. kolo

57:05
    Tak ještě drobná komplikace pro Spartu. Adam Polášek vrazil jednoho ze soupeřů na hrazení a za to si zaslouží dvouminutový trest.

53:34
    Sparta má dobrou šanci dočkat se v premiéře v O2 Areně tzv. búra. Jan Jaroměřský jde ven za nedovolené bránění na dvě minuty.

34:16
    Juraj Mikúš je vyloučen na dvě minuty za hákování, hraje se ve čtyřech proti třem. Vzácná chvíle – oba Mikúšové na trestné lavici.

33:19
    Bude se hrát přesilovka 5 na 3! Tomáš Mikúš je vyloučen za podražení.

33:03
    Mora se opět nevyvarovala faulu, Radim Kucharczyk jde na dvě minuty sedět za napadení.

23:00
    Útočník Olomouce Adam Zeman je potrestán dvouminutovým trestem za držení, další šance pro Spartu.

19:42
    Tak ještě vyloučení Michala Barinky, který obdržel menší trest za držení.

18:41
    Sparta bude 79 sekund před koncem první třetiny hrát další přesilovku. Marek Laš si počínal v souboji s Hlinkou nedovoleně a bude pykat dvě minuty.

07:30
    Vylučuje se i na olomoucké straně. Potrestán dvouminutovým trestem je Robin Staněk, a to za nedovolené bránění.

01:15
    A první vyloučení. Michal Čajkovský (SPA) si jde sednout na dvě minuty za napadení.

Pavel Hrdina

Branky a nahrávky: 15. Sabolič (Kumstát, Pech), 20. Hlinka (Réway, Polášek), 30. Netík, 53. Cingel (Forman, Čajkovský) – 42. Eberle (Vodný)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Polášek, Mikuš, Barinka (A), Čajkovský, Hrbas, Glenn, Kalina – Réway, Hlinka (C), Klimek – Netík (A), Přibyl, Buchtele – Kumstát, Pech, Sabolič – Forman, Cingel, Kudrna – Černoch. Trenér: Josef Jandač.
    HC Olomouc: Vošvrda (Konrád) – Skrbek (A), Vyrůbalík (C), Jaroměřský, Valenta, Staněk, Ondrušek (A), Rašner – Kafka, Herman, Mikúš – Buc, Knotek, Laš – Eberle, Řípa, Vodný – Kucharczyk, Zeman, Holec. Trenér: Zdeněk Venera.

Rozhodčí: Polák, Čech – Hynek, Belko